Rufus ile flash diske Windows 11 yüklerken hata veriyor

Mert 4396

Decapat
Daha fazla  
Bozuk olmayan flash disk ile FreeDOS PC'ye Win kurmak için Rufus programı indirdim ve flasha Windows 11 kurdum. Sonrasında Windows 11'i PC'ye yüklerken dosyalar bozuk ya da eksik gibi bir hata aldım. Tekrar Rufus ile flasha Windows 11 yüklerken Rufus hata vermeye başladı. Flasha sağ tık yapıp biçimlendir deyince disk yazma korumalı dedi. Formatter silicon Power'ı denedim device not found dedi, CMD ile biçimlendirmeye çalıştım onda da hata verdi.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    16,8 KB · Görüntüleme: 30
  • image1.png
    image1.png
    13,3 KB · Görüntüleme: 27
  • 2.png
    2.png
    48,1 KB · Görüntüleme: 22
Bozuk olmayan flash disk ile FreeDOS PC'ye Win kurmak için Rufus programı indirdim ve flasha Windows 11 kurdum. Sonrasında Windows 11'i PC'ye yüklerken dosyalar bozuk ya da eksik gibi bir hata aldım. Tekrar Rufus ile flasha Windows 11 yüklerken Rufus hata vermeye başladı. Flasha sağ tık yapıp biçimlendir deyince disk yazma korumalı dedi. Formatter silicon Power'ı denedim device not found dedi, CMD ile biçimlendirmeye çalıştım onda da hata verdi.

Bellek formatını FAT32 yapın.

İndirdiğiniz ISO da bozukluk olabilir mi?

Ventoy kullanın. Rufus'u oldum olası sevmem.

Vento'yu denedim onda da hata verdi.

İndirdiğiniz ISO da bozukluk olabilir mi?

Microsoft'un kendi sitesindekini bir de technopathtaki indirme linkinden denedim gene aynı hatayı veriyor.

Bellek formatını FAT32 yapın.

Disk yazma korumalı diyor.

Rufus ile flasha Windows 11'i kurdum sonra PC'ye yüklerken hata verdi. Tekrar Windows 11'i flasha kurmaya çalışırken hata vermeye başladı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı