Rufus ile ISO dosyası yazarken belleğin bozulması

manson17

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Palit 3090 Gamerock - İşlemci:Ryzen 7 5800x - Ram: G.Skıll 16GB 3600 Mhz CL16 - Anakart: MSI B550 Gaming Plus - Monitör: MSI Optix MAG272CQR 27" 165Hz 1ms WQHD - Klavye: Steelseries Apex 3 - Mouse: Steelseries Prime - Kulaklık: Steelseries Arctis 5
Meslek
Zabıt Katibi
Arkadaşlar Windows kurulumu için Rufus üzerinden ISO dosyasını yazdırmaya çalışıyorum. Rufus da önce böyle bir hata veriyor, ardından USB bellek bozuluyor. Nasıl çözebilirim?

1.png
2.png

Hocam denedim ama aynı hatayı almaya devam ediyorum. Rufus da yazdırmaya başladığım anda bellek yok oluyor ve hata ekrana çıkıyor. Belleği tekrar taktığımda sürücüye disk yerleştirin tarzı bir uyarı çıkıyor. Disk yönetiminden düzeltiyorum ve böyle bir döngüde devam ediyorum

Çok garip ya. Bende araştırdım fakat anlattıkları şeylerin zaten çoğunu yapmışsınız. Mutlaka bir çözümü var ancak uğraşıp bulmak gerek. Ya da başka bir PC ile hazırlayacaksınız artık USB'yi.
Son olarak bir de bunu deneyin hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki kişinin sorunu son işlemde çözülmüş ama siz zaten disk yönetiminden o işi yapmışsınız. Baştaki yaptığı işlemler belki bir çözüm sağlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı