Rufus ile kurulan Windows 11'de dosyalar gider mi?

GucukBey

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
GTX 1650 Ti
İşlemci
i5 10300
Laptopum Windows 11'e geçerken ne denersem deneyeyim 0xC1900101 hatası veriyor. Sistem gereksinimlerini karşılıyorum. Temiz kurulum yapamam istemiyorum ama sanırım Rufus'la Windows 11 kurulabiliyormuş dosyalar gitmeden güncelleme misali nasıl oluyor o? Bana anlatabilecek bir var mı?

Laptopum Windows 11'e geçerken ne denersem deneyeyim 0xC1900101 hatası veriyor. Sistem gereksinimlerini karşılıyorum. Temiz kurulum yapamam istemiyorum ama sanırım Rufus'la Windows 11 kurulabiliyormuş dosyalar gitmeden güncelleme misali nasıl oluyor o? Bana anlatabilecek bir var mı?

Veya Windows 11 dosyasını USB belleğe indirip verileri koru diyerek format şeklinde geçebilirsin.

Nasıl oluyor Windows 11 ISO'yu USB'ye atıp çift tıklayacağız sonra verileri koru mu diyeceğiz? Pek bilgim yokta.

Hocam Ayarlar > Windows Update > Gelişmiş Seçenekler kısmında bilgisayarınızı sıfırlamadan sorunları giderin seçeneğini deneyebilirsiniz.

Format flash belleğini takın format ekranında bilgisayarınızı onarın seçeneği var onu da deneyebilirsiniz.

Bu tarz bir seçenek bulamadım hocam.

O zaman arkadaşın yazdığı gibi format ekranına gelin yükseltme ile kurmayı deneyin ayrı bir seçenek olarak gözükecektir.

Geri
Yukarı