Rehber Rufus ile Windows 11 TPM/Secure Boot/RAM gereksinimlerini kaldırma

Ben rufus dan da denedim regedite veri girerek de denedim ama hala tpm ve secureboot hatası alıyorum.

ISO dosyasını USB'ye yazmayıp PC de tutsam ve o şekilde başlatsam Windows 10'a yükseltme yapıyormuşum gibi Windows 11'i kurabilir miyim? Yoksa Rufus'dan USB'ye yazıp o şekilde mi kurmam gerekir?

ISO dosyasını USB'ye yazmayıp PC de tutsam ve o şekilde başlatsam Windows 10'a yükseltme yapıyormuşum gibi Windows 11'i kurabilir miyim? Yoksa Rufus'dan USB'ye yazıp o şekilde mi kurmam gerekir?

USB dosyasını yazdırmassanız boot menüsüne bastığınızda CD, DVD not found gibi hatalar verebilir, Açıkçası Rufus ile yazdırmanız gerek.

Herhangi bir sorun olur mu acaba? i5 2450M'ye kuracağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Olur. ISO'yu masaüstüne çıkartp setup'ı çalıştırabilirsiniz. Birkaç defa öyle kurmuştum ama en iyisi dışarıdan kurmak.

Benim USB belleğim yok bilgisayara falan kaydediliyor mu?

Olur. ISO'yu masaüstüne çıkartp Setup'ı çalıştırabilirsiniz. Birkaç defa öyle kurmuştum ama en iyisi dışarıdan kurmak.

Tamamdır.

Olur. ISO'yu masaüstüne çıkartp Setup'ı çalıştırabilirsiniz. Birkaç defa öyle kurmuştum ama en iyisi dışarıdan kurmak.

Masaüstüne nasıl atılıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…