Rehber Rufus ile Windows 11 TPM/Secure Boot/RAM gereksinimlerini kaldırma

Yeni Rufus 3.20 sürümü artık Windows 11 ISO yazarken gereksinimleri kaldırabiliyor! Tek yapmanız gereken Windows 11 ISO dosyasını seçtikten sonraki ekranda "Remove requirement for 4 GB+ RAM, Secure Boot and TPM 2.0" tikini işaretlemek! Artık yeni ISO'nuzda hiçbir Windows 11 gereksinimi olmayacak!

İndirin: Rufus

unknown.png

unknown2.png

Normalde meraklanmam ama bu gerçekten çok uzun sürdü ama açıldı şu an gerekli ayarlari yapıyorum.
Ve başarılı kurulum! Xeon E5420, 8 GB RAM, 320GB hard disk, P5G41 anakart, GT710 ile sıkıntısız bir kurulum yaptım. Herkese öneririm sıkıntı çıkmıyor asla.
Edit= Boşta 2 GB harcıyor.

Hayırlı olsun. Pencere kenarı oval olması gerekmiyor muydu?

Normalde meraklanmam ama bu gerçekten çok uzun sürdü ama açıldı şu an gerekli ayarlari yapıyorum.
Ve başarılı kurulum! Xeon E5420, 8 GB RAM, 320GB hard disk, P5G41 anakart, GT710 ile sıkıntısız bir kurulum yaptım. Herkese öneririm sıkıntı çıkmıyor asla.
Edit= boşta 2 GB harcıyor.

Hocam köşeler oval olmalıydı
Böyle.
Ekran Görüntüsü (5).png

Çektiğim fotografta dik gözükmüs ama şu an oval.
Birazdan konu açacağım orada sizi etiketlerim.

Ekran kartı sürücüsünü yüklendikten sonra oval oluyor.

Düzeldi zaten. Sürücüyle alakalı değil HDD'yle alakalıydı.

Çektiğim fotografta dik gözükmüs ama şu an oval.
Birazdan konu açacağım orada sizi etiketlerim.

Düzeldi zaten. Sürücüyle alakalı değil HDD'yle alakalıydı.

Ben şey için dedim. Bende kurdum Windows 11 ilk kurulumda pencere kenarları kareydi ekran kartı sürücüsünü kurduktan sonra oval olmuştu.

Ben de yüklemek istiyorum da bilgisayarda orijinal Windows 10 Home var. Eğer Windows 11 yüklersem lisans gider mi? Bir de yükseltme yöntemi ile yüklersem, Windows 10'a geri dönebilir miyim? (Yalnızca işlemcim desteklenmiyor, AMD A10-9600p işlemci var.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı