Çözüldü Rufus ile Windows 11 yazdırdıktan sonra "EFI Shell 2.70" ekranına atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BadoMing

Attopat
Daha fazla  
Yeniden herkese iyi akşamlar, hayırlı ramazanlar. Acer Nitro 5 AN515-58-50fk seri numaralı cihazımı FreeDOS olarak aldım. Bilgisayarı açıp BIOS ekranına girmek istediğimde EFI Shell 2.70 hatası alıyorum. Flash belleğe Rufus'la Windows 11 yazdım. Fakat flashı takıp Windows 11 kurulumu yapacağım sırada kurulumu yapacağım SSD görünmüyor bunun için ne yapmalıyım? Forumda inceledim ama bir türlü aradığım çözümü bulamadım. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tamamdır çok teşekkür ederim.🙏🙏🙏 Peki intelin sitesinden buna bakarken işletim sistemini (win 11 mi) yoksa işlemciyi (i5-12500H) mi esas almam gerekir?

Bu arada ilgili driverı Acer'ın sitesinden indirmiş olup bilgisayarımı kurmayı başardım. Konu çözüldü olarak işaretlenebilir. Tekrardan çok teşekkür ederim 🙏🙏🙏
Tamamdır çok teşekkür ederim.🙏🙏🙏 Peki intelin sitesinden buna bakarken işletim sistemini (win 11 mi) yoksa işlemciyi (i5-12500H) mi esas almam gerekir?

Bu arada ilgili driverı Acer'ın sitesinden indirmiş olup bilgisayarımı kurmayı başardım. Konu çözüldü olarak işaretlenebilir. Tekrardan çok teşekkür ederim 🙏🙏🙏

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı