Çözüldü Rufus ISO dosyasını görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nevbahar

Centipat
Yeni bilgisayar aldım, Win 10 kendim kurmak istiyorum, sayın Recep Baltaş abimizin Win 10 kurma videolarını takip edip yapmaya çalışırken Rufus ile ISO dosyasını belleğe yazma kısmında takıldım. Biraz yardıma ihtiyacım var. İlk defa konu açıyorum hatam varsa mazur görünüz lütfen. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Sağ olun indirip yine deneyeceğim. Daha ilk adımda bir sürü sorun yaşadım, hadi hayırlısı :)
Sorunu çözdüm arkadaşlar :) İndirdiğim ISO dosyasının ismini düzenledim. Sonu TR-TR bitiyordu, ben onu. ISO şeklinde yazınca Rufus gördü. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim, sağ olun :)
Rufus indirme klasöründe var olan ISO dosyasını görmüyor.

bandicam 2019-11-26 14-37-08-347.jpgbandicam 2019-11-26 14-37-42-420.jpg

Cahilliğimi mazur görün ben bu konularda yeniyim :) Export etmek nedir bilmiyorum :)
Attığınız bu fotoğrafta ''konum'' yazan yerin yanındaki yazıyı (C:/Users ile başlayandan bahsediyorum) kopyalayıp kırmızı ile işaretlediğim alana yapıştırıp ENTER tuşuna basın. Yabancı kaynaklarda sorunu böyle çözenler olmuş.
d.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı