Rufus olmadan Windows 10 kurmak sorun olur mu?

Zenitth

Picopat
Biraz arastirdiktan sonra Rufus'a gerek duymadan Windows'un kendisinin USB kurulum yaptigini gordum, sizce herhangi bir sıkıntı olusturur mu kurulum esnasinda?

Gordugum video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun olmaz. Rufus ile aynı işlemi yapıyor ve ben bu teknikle bilgisayarımı sıfırladım.

Şahsen Microsoft'un kendi aracını kullandığım zaman dosyalarda hata oluşmuştu, formatı tamamlanmamıştı. Rufus kullanmanız daha iyi olacaktır.

Şahsen Microsoft'un kendi aracını kullandığım zaman dosyalarda hata oluşmuştu, formatı tamamlanmamıştı. Rufus kullanmanız daha iyi olacaktır.
Nadiren de olsa o şekilde hem Rufus'da hem de Windows'da olabiliyor. Bu sürekli olduğu anlamına gelmez. Ben yıllardır Microsoft aracıyla sorunsuz kurdum hep.

Olabilir. Zaten Microsoft'un kendi aracı da işlevli olsa da Rufus'u öneririm. Rufus bu işte ustalaşmış bir program.

Geri
Yukarı