Rufus programı ile Windows 10 USB yazılmıyor

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Selamlar, Rufus programı 6 dakika geçmesine rağmen 4/5 bölümünü tamamlamadı böylelikle Windows 10 ISO dosyasını USB belleğe yazmadı ancak dün aynı işlemi yaptım sorunsuz bir şekilde tamamladım hiçbir sorun yaşatmadı bugün böyle bir sorun ile karşılaştım bu konuda ne yapılabilir? Bilgisayar 2 aylık, USB bellek 1 yıllık. Bu arada editlemek istiyorum bilgisayarım bileşenlerim aşırı sağlam olmasına rağmen Windows 10 2004 sürümüne güncelledim ancak hiçbir şekilde stabilize çalışmadı ki Windows'un uptade kısmında bilgisayariniz 2004 sürümünü kullanabilirsiniz diye uyarı vermesine rağmen tekrardan 1903 versiyona geçiş yapmak istiyorum ancak flash belleğe yazmıyor :)
edit: Windows Tools ile ISO dosyasını USB belleğe yazmayı başardı demek ki sorun Rufus.
Programında imiş. :)

1592301918024.png

1592298833799.png

Son düzenleme:
Hocam flash belleği kendiniz biçimlendirin ve biçimlendirirken dosya türünü NTFS yapın ve Rufus programından gelişmiş seçenekleri gösterin deyin ve ilk seçeneği tikleyin seçeneğin ismini unuttum ama ilk seçenek olduğundan eminim ve bir müddet bekleyin.

Hocam flash belleği kendiniz biçimlendirin ve biçimlendirirken dosya türünü NTFS yapın ve Rufus programından gelişmiş seçenekleri gösterin deyin ve ilk seçeneği tikleyin seçeneğin ismini unuttum ama ilk seçenek olduğundan eminim ve bir müddet bekleyin.

Evet ayrıca Media creation tool ile de deneyebilirsiniz.
Şimdi de MBR yazılıyor diyor ve ardından hata veriyor.

Eki Görüntüle 593038

Hocam ne gibi bir hata biz evliya değilizki ne hata verdiğini bilelim :D.

Evet ayrıca Media creation tool ile de deneyebilirsiniz.

Hocam ne gibi bir hata biz evliya değilizki ne hata verdiğini bilelim :D.

Bakalım deneyeceğim umarım çözebilirim şu anda program yanıt vermiyor.
Windows Tools ile deniyorum inşallah olur.

1592300680836.png

1592300784910.png

1592301250563.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı