Çözüldü Rufus USB hazırlarken FAT32 seçemiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

misthioss

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Dün açtığım konuda bilgisayarımın yavaşladığını ve lisansında garip şeyler yaşandığını söylemiştim. Bugün bilgisayarı kendi ayarlarından sıfırladım ve sıfırlarken yazılar çıkıp dosya indirmeye başladı. %100 tamamlandıktan sonra bilgisayarı açarken bir anda donup mavi ekran veriyor. Altta da stop code kısmında "critical process died" yazıyor ve sistem yeniden başlıyor her yeniden başladığında mavi ekran verip bu sorunu yazıyor. Ben sistem dosyalarında bir hata olduğunu veya eksik indirdiğini düşünüyorum. Bu yüzden temiz kurulum yapacağım. 16 GB flash bellek için Windows 10 2004 ISO dosyasını indirdim. Rufus programıyla USB hazırlarken alt kısımda FAT32 seçemiyorum sadece NTFS var. Bana yardımcı olabilir misiniz bilgisayarı nasıl kurtarıcam?

NTFS kalabilir bir sorun yok. Kurulumlarda yardımcı olması amacıyla iki rehber bırakayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı