Çözüldü Rufus USB Yazdırma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ye.tokaç

Centipat
Manjaro kurulumu için USB oluşturacaktım ama böyle bir şeyle karşılaştım.

Ekran Görüntüsü (3).png

Hiçbir şeyi değiştiremiyorum. DD olarak kurmam lazım, onu da seçemiyorum. Direkt kurunca soldaki klasörü oluşturuyor, içinde Boot klasörü onun içinde bootx64.EFI var. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
olmadı hata verdi bende biçimlendirdim yeniden kurmayı denedim
aygıt başka bir işlem tarafından kullanılıyor lütfen aygıta erişebilmesi için diğer işlemi kapatın dedi dediği işlemde explorer.exe
ubuntu iso'sunda sorrunsuz çalışıyor
manjaro'yu kendi sitesinden indirdim niye hata veriyor bu ya
ilk yaptığımda da bu hatayı vermişti her halde hatırlamıyorum
Edit:deneme amaçlı ubuntu isosu kurduktan sonra değişiklik yapmadan yeniden denedim hata vermedi ama boot ettiğimde önüme bu geldiEki Görüntüle 499334
Secure boot ayarını BIOS tan devre dışı bırakın.
aygıt başka bir işlem tarafından kullanılıyor lütfen aygıta erişebilmesi için diğer işlemi kapatın dedi dediği işlemde explorer.exe
Edit:deneme amaçlı ubuntu isosu kurduktan sonra değişiklik yapmadan yeniden denedim hata vermedi ama boot ettiğimde önüme bu geldi
IMG_20200211_012235.jpg

Son düzenleme:
Edit:deneme amaçlı ubuntu isosu kurduktan sonra değişiklik yapmadan yeniden denedim hata vermedi ama boot ettiğimde önüme bu geldiEki Görüntüle 499334
Secure boot ayarını BIOS tan devre dışı bırakın.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı