Çözüldü Rufus Windows to Go seçeneğinin farkı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MelihBey

Hectopat
Daha fazla  
Bugün 16 GB kapasiteli flash belleğime Rufus üzerinden Windows 10 kuruyordum. Fakat kurulumu yaparken Windows to Go seçeneğini seçtim. Technopat'ın YouTube kanalındaki videoda "Standart Windows Yüklemesi" ile işlem yapılıyordu. Bunun farkları nedir? Herhangi bir sıkıntı çıkartır mı? Yeni aldığım FreeDOS dizüstü bilgisayarıma Windows 10 kuracağım. Yapmam gereken bir şey var mı?

Çözüm
Anladığım kadarıyla "Standart Windows Yüklemesi" yapmam gerekiyor. Şuan kurulum win to go ile devam ediyor ve 85 seviyelerinde. Vazgeç diyerek tekrar kuruluma başlamam herhangi bir sorun oluşturur mu? Vazgeç seçeneğine bastığımda USB kullanılamaz hale gelebilir diye uyarı veriyor.
Bitmesini bekleyin ve sonrasında normal bir şekilde yazdırın.
Bugün 16 GB kapasiteli flash belleğime Rufus üzerinden Windows 10 kuruyordum. Fakat kurulumu yaparken Windows to GO seçeneğini seçtim. Technopat'ın YouTube kanalındaki videoda "standart Windows yüklemesi" ile işlem yapılıyordu. Bunun farkları nedir? Herhangi bir sıkıntı çıkartır mı? Yeni aldığım FreeDOS dizüstü bilgisayarıma Windows 10 kuracağım. Yapmam gereken bir şey var mı?

Windows to GO USB bellekleri hangi cihaza takarsanız takın içindeki işletim sistemi başlar. Yani Mac Book'a bile taksanız için'deki Windows sürümünü kullanırsınız.

Anladığım kadarıyla "Standart Windows Yüklemesi" yapmam gerekiyor. Şuan kurulum win to go ile devam ediyor ve 85 seviyelerinde. Vazgeç diyerek tekrar kuruluma başlamam herhangi bir sorun oluşturur mu? Vazgeç seçeneğine bastığımda USB kullanılamaz hale gelebilir diye uyarı veriyor.

Bitmesini bekleyin ve sonrasında normal bir şekilde yazdırın.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı