Çözüldü Rufus'ta "sürücü harfi atanamadı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ErcanÖ

Centipat
Daha fazla  
Laptopumda Windows yok. Laptopta 2016'dan kalma bir Monster laptopu. Ama Rufus'ta işlem yaparken bu hatayı aldım yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır ISO dosyası USB belleğin içinde.
USB belleğe kendi içindeki dosyayı yazdırmaya çalıştığınız için hata veriyor muhtemelen. Mümkünse başka bir USB belleğe yazdırmayı ya da ISO dosyasını dahili diskinize taşıdıktan sonra USB belleğe yazdırmayı deneyebilirsiniz.
Mümkünse hata mesajı ve Rufus uygulamasındaki yazdırma ayarlarınızı ekran görüntüsü olarak paylaşabilir misiniz?

1689607342044.png

Yazdırma ayarını bulamadım hepsini attım.

Hayır ISO dosyası USB belleğin içinde.
USB belleğe kendi içindeki dosyayı yazdırmaya çalıştığınız için hata veriyor muhtemelen. Mümkünse başka bir USB belleğe yazdırmayı ya da ISO dosyasını dahili diskinize taşıdıktan sonra USB belleğe yazdırmayı deneyebilirsiniz.

Çözüm

Yani diğer bilgisayara Windows yükleyeceğim nasıl yapacağım onu?

Yeni konular

Geri
Yukarı