Çözüldü Rufus'tan sonra bozulan SD Card

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tbtprk2411

Femtopat
Daha fazla  
Rufus kullanıyordum, hata verdi. Sonrasında internetten bir şeyler bakarak yapmaya çalıştım ve şu anda şu şekilde:

resim_2021-02-25_161725.png

Buradan düzeltme imkanım var mı?

Çözüm
Tekrardan Rufus ile flashlayın ama bu sefer ISO yerine "Önyüklenebilir değil" diye flashlayın çözülmesi gerek.
Komut istemini yönetici olarak açın ve sırasıyla:

[CODE title="Komutlar"]diskpart
list disk.
sel disk x (x=USB'nin disk numarası.)
clean[/CODE]

Sonrasında ise disk yönetimine gelin ve USB diskin üstüne sağ tıklayıp "Yeni basit birim'i" seçiniz. Sonrasında ise o sihirbaz sizi yönlendirecektir.
İşe yaramazsa bana bildirin.

Komut istemini yönetici olarak açın ve sırasıyla:

[CODE title="Komutlar"]diskpart
list disk.
sel disk x (x=USB'nin disk numarası.)
clean[/CODE]

Sonrasında ise disk yönetimine gelin ve USB diskin üstüne sağ tıklayıp "yeni basit birim'i" seçiniz. Sonrasında ise o sihirbaz sizi yönlendirecektir.
İşe yaramazsa bana bildirin.

Maalesef olmadı bu sefer dosya gezgininde de çıkmadı.

Bu programda ne yapacağım? Nasıl kulanıcam.

Rufus kullanıyordum, hata verdi. Sonrasında internetten bir şeyler bakarak yapmaya çalıştım ve şu anda şu şekilde:

Eki Görüntüle 895649

Buradan düzeltme imkanım var mı?

Hocam sağ tıklayıp biçimlendir diske istediğiniz ismi verin NTFS olarak biçimlendirmenizi başlatın iyi forumlar... 😊

Bu ekrana tekrardan geliniz. Ve sonra şu adımları uygulayınız:

Yeni basit birim seçeneği yok maalesef.
Şimdi baktım yaptım da fakat yine aynı.
Bu kadar mıydı?
Sorunu çözdüm...
Çözüm:

Tekrardan Rufus ile flashlayın ama bu sefer ISO yerine "önyüklenebilir değil" diye flashlayın çözülmesi gerek.

Bu arkadaşın dediğini sürekli tekrarlayın bilgisayarı yeniden başlatın olacaktır.
Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı