Ruhi Çenet hakkında ne düşünüyorsunuz?

KURAL BİLMEYEN

Picopat
Yer
Ottawa
Herkese merhaba, arkadaşlar. Ruhi çenet hakkında ne düşünüyorsunuz merak ettim ve böyle bir konu açtım. Bence ruhi çenet gibi YouTuber yok şu dünyada. Çok zeki akıllı düşünceli birisi. Diğer YouTuber'ler gibi yok babamı trolledim arkadaşıma eşek şakası yaptım sevgilimi kışkırttım tarzında insanlara fayda sağlamayan videolar çekip insanları daha da asosyalleştirmek yerine insanların okulda bile ögrenemediklerini ögretiyor. Hani bir ögretmen size bir şey ögretiyor ama siz dinlemek istemezsiniz ya ama yerinde ruhi çenet olsaydı baştan sona kadar sıkılmadan dinlerdik. İnsana öz güven veriyor zihniyetini geliştiriyor çok fayda sağlıyor. Gelişmeyi seven herkesin mutlaka izlemesi gereken bir bilgi kaynagıdır. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Kaç tane siteye girdim bütün YouTuber'lerin yorumlarına baktığımda kötü yorum buldum ama ruhi çenette asla. Kazandığı paranın her kuruşunu hak ediyor. İşini hakkıyla yapıyor. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Videolarındaki gerilim/karanlık hava beni izlerken bunaltıyor, o sebeple ilgimi çekmiyor içerikleri.
YouTube TR'de popüler olan kanallar öyle, sırf bahsettiğin kişi dışında da güzel bilgiler aktaran kanallar var; mesela anatomi ve beslenme dedim mi "War Cebeci" derim. :)

Son düzenleme:
Barış Özcan da güzel.
Kendisi NYGMA gibi olmadığı için seviyorum Ruhi Cenet'i.
Ama çoğu kesim tarafından kötü kalpli, İsrail üyesi olarak görülüyor.
Bir videosu vardı "Artık Yeter" adında izlerseniz görürsünüz.

NYGMA yı bilmiyordum tesadüfen kanalına rastladım. Tıpkı Ruhi Çenet olmaya çalışıyor. Videonun sonunda ben NYGMA demeler falan :D Sesi çok kötü.Söylediği şeylere nedense inanmak istemiyorum. Ruhi Çenet daha inandırıcı geliyor. Zaten NYGMAnın çogu videosu yalandan ibaret. Aya hologram falan demesi çok saçma. Ruhi Çenet varken izlenmez.

Kanka Türkiye`de yok demek istedin herhalde? Yabancılarda dolu ararsan Ruhi Çenet gibi Youtuberlar hatta tabii ki daha iyileri ve zekileri.

Türkiye dışındaki içerikleri izle birde o kadar babamı trolledim falan gibi saçma şeyleri görüyorsan ya da izlemek istemiyorsan.

Türkiye`de artı olarak Barış Özcan var. Dışarıda bildiğim Vsauce var.

Son düzenleme:
Eski videolarında ki konuşma tarzı ürpertici geliyordu, hala biraz öyle.
Ama hoşuma gidiyor yaptığı içerikleri. Bence YouTube Türkiye için güzel içerikler bunlar.

Geri
Yukarı