Ruhsat istemeyen motor tavsiyesi

HD4450

Kilopat
Ailemden dolayı motor alamıyorum izin isteme olayları falan yoksa ehliyet alabilirim ama Ruhsat'ı ailemden dolayı alamam. elektrikli/elektriksiz ehliyet/ruhsat istemeyen motor önerir misiniz? Volta Vs2 Elektrikli Motosiklet Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL motorlar şu tarz olursa daha iyi olur bisiklet tarzı olanları pek sevmiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki tekerli araçların tümü oldukça tehlikelidir. Sadece ehliyeti alırken verilen eğitim yetersizdir. İleri sürüş eğitimiyle konumlanmayı, fren mesafesini, fren şeklini vb. farklı durumda nasıl hareket edeceğini bilip ustalaşmak gerekir. Henüz reşit olan bir kardeşimizsin sanırım. Bu yaşlarda elinin altında bir araç olması ne kadar güzel olsa da çok tehlikelidir. Gençliğin vermiş olduğu anlık kanının kaynamasıyla ömür boyu pişman olacağın bir olay yaşayabilirsin veya çok daha kötü şekilde hayatın sonlanabilir. Bence iki tekerli taşıtlara olan hevesini biraz ertele. 20'li yaşlarının ortalarına veya sonlarına doğru daha güzel bir heves olacaktır.

İki tekerli araçların tümü oldukça tehlikelidir. Sadece ehliyeti alırken verilen eğitim yetersizdir. İleri sürüş eğitimiyle konumlanmayı, fren mesafesini, fren şeklini vb. farklı durumda nasıl hareket edeceğini bilip ustalaşmak gerekir. Henüz reşit olan bir kardeşimizsin sanırım. Bu yaşlarda elinin altında bir araç olması ne kadar güzel olsa da çok tehlikelidir. gençliğin vermiş olduğu anlık kanının kaynamasıyla ömür boyu pişman olacağın bir olay yaşayabilirsin veya çok daha kötü şekilde hayatın sonlanabilir. Bence iki tekerli taşıtlara olan hevesini biraz ertele. 20'li yaşlarının ortalarına veya sonlarına doğru daha güzel bir heves olacaktır.

Görüşünüze katılıyorum.

Bisiklet al daha iyi. En azından yolda pili biterse kalmazsın. Hem de 250W gibi düşük güç yerine 1500W gibi yüksek güçlere çıkarsın.

Hocam uzun yol yapmayacağım çorluda yaşıyorum çok büyük bir ilçe olmadığı için pilini zar zor bitiririm bisikletim var zaten ama artık sıkıldım bisikletten.

Yeni konular

Geri
Yukarı