Rune Comine Edemiyorum, Nasıl Yapabilirim ?

hyp and crews

Hectopat
Evet arkadaşlar, boşa aldığım Rune'leri Combine etmeye çalıştığımda, olmuyor.

Arkadaşımın hesabında böyle bir sorun yok. Benim hesabımda yaşadım bu sorunu.

Bunun yolunu bilen var mıdır acaba ? Nasıl düzeltebilirim ? Neden böyle oluyor ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsi Tier 3. Arkadaşımın hesabında oluyor. Ama benim hesabımda olmuyor. Hatta onun bilgisayarından benim hesaba girdik. Gene olmadı. Bug'da mı kaldım acaba ?

Bu Rune Combine olayı nasıl oluyor ? Yani alıyoruz Rune'leri birleştiriyoruz tamam da, bir düzeni var mı ? Yani almamız gereken birleştirmek için uygun Rune'ler neler ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ben bildiklerimi paylaşayım sizinle. :) Benim bildiğim, Storage, satın alabildiğiniz Rune'ler harici başka bir Rune, yani kişiye özel Rune oluşmuyor. Sadece orada satılanları birleştirip gene orada satılanlarla başka bir Rune elde etmiş oluyorsunuz. En mantıklısı, ne gerekiyorsa o Rune'leri alın. Son bir şey daha Rune seviyeleri hakkında ;

Tier I
Tier II
Tier III

Bunlardan 1 ve 2'den 5 adet satın alıp, birleştirirseniz, bir üst seviye Rune elde etmiş olursunuz. 3'leri birleştirip, 4'e denemeyin. Uyanıklık yok. :D

Aynı seviye 1-2-3 Tier Rune'lerden 2 adet birleştirirseniz, gene aynı seviye farklı bir Rune elde etmiş olursunuz. Farklı dediğim kimsede bulunmayan değil. Gene satılan, ama birleştirdikleriniz sonucunda rasgele bir Rune.

Son olarak, birleştirme yapabilmeniz için, ya 2 adet Rune, ya da 5 adet Rune Combine edebilirsiniz. 1-3-4 Combine olmaz.

Not : Combine'ler rastgeledir.

Yardımcı olabildiysem ne ala. :)

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı