Rush gallop RM44 nasıl?

Hangi Mouse

• Rush Gallop Rm44

Oy: 1 50,0%
  • Diğer mouse`lar

Oy: 1 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    2

Beyler ben bu mouse u almayı düşünüyorum ancak bir de sizin fikirlerinizi almak istedim almadan önce belki fikir değiştirebilirim. Bildiğiniz 100 TL'yi geçmeyecek FPS oyunlar için F/P bir mouse öneriniz varsa link atarsanız beni çok mutlu edersiniz. Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Beyler ben bu fareyi almayı düşünüyorum ancak bir de sizin fikirlerinizi almak istedim almadan önce belki fikir değiştirebilirim. Bildiğiniz 100 TL'yi geçmeyecek FPS oyunlar için F/P bir mouse öneriniz varsa link atarsanız beni çok mutlu edersiniz. Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.

Kesinlikle almalısınız yazılımı çok güzel ve ele oturuşu ve görünüşünü çok sevdim.

Beyler ben bu fareyi almayı düşünüyorum ancak bir de sizin fikirlerinizi almak istedim almadan önce belki fikir değiştirebilirim. Bildiğiniz 100 TL'yi geçmeyecek FPS oyunlar için F/P bir mouse öneriniz varsa link atarsanız beni çok mutlu edersiniz. Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.

Ben de sizin aldığınız linkten aldım sorunsuz.

Rush Fighter RM-42 var bende, pek sağlam değil kendisi ayrıca yazılımı da kullanışlı değil. Alternatiflerine bakınız, bulamazsanız alınabilir. Konu tarihini görmedim :D.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı