Rush mekanik klavye alınır mı?

Makaleler
8
Bu fiyata metal kasa ve mavi anahtarlar iyi gibi geldi. Sence alınır mı @efedesu? Türkçe karakterler silinebilirmiş ama mühim değil benim için.
Merhaba konudan bağımsız olarak bir şey söylemeliyim.
Jang Geum’un Rüyası çizgi filmini benden başka kimse hatırlamıyor zannediyordum görünce şaşırdım açıkçası.
Şunu da bırakayım.

Merhaba konudan bağımsız olarak bir şey söylemeliyim.
Jang Geum’un Rüyası çizgi filmini benden başka kimse hatırlamıyor zannediyordum görünce şaşırdım açıkçası.
Şunu da bırakayım.
Ben de benden başka hatırlayan olduğunu zannetmiyordum:)
Gariptir benim de umudum yoktu Gamepower'dan Warlock mekanik klavyesini aldım 4 yıldır hiçbir sorunu olmadan kullanıyorum.
Warlock kronik sorunlu bir klavye aslında. Düzgün bir modele denk geldiğinize göre şansınızı baya zorlamışsınız.
Ben olsam Gamepower tercih ederdim. Daha çok alternatif var ve nispeten daha iyi bir marka olduğunu düşünüyorum.
280 liraya Trust GXT890 CADA var. Onu düşünüyorum. Bunlara göre çok daha kaliteli olduğuna şüphem yok.

Ben de benden başka hatırlayan olduğunu zannetmiyordum:)

Warlock kronik sorunlu bir klavye aslında. Düzgün bir modele denk geldiğinize göre şansınızı baya zorlamışsınız.

280 liraya Trust GXT890 CADA var. Onu düşünüyorum. Bunlara göre çok daha kaliteli olduğuna şüphem yok.
Trust CADA ve Warlock arasında kaldım ben de. Bir arkadaş 200 liraya bırakıyor Trust'ı ama sıfırına 280 lira vermek daha mantıklı geliyor. Yarı fiyatı falan olmadıkça bu tarz ürünlerde 2. eli çok mantıklı bulmuyorum. Satın aldığınızda yorumunuzu paylaşırsanız çok sevinirim.

Trust CADA ve Warlock arasında kaldım ben de. Bir arkadaş 200 liraya bırakıyor Trust'ı ama sıfırına 280 lira vermek daha mantıklı geliyor. Yarı fiyatı falan olmadıkça bu tarz ürünlerde 2. eli çok mantıklı bulmuyorum. Satın aldığınızda yorumunuzu paylaşırsanız çok sevinirim.
Satın alamayacağım, onun yerine SSD aldım:)

Ben de çok kararsızım, tamamen keyfi ve meraktan almak istiyorum ama değmez gibi de geliyor. 200 lira kadar bütçe ayırabildim, bakacağım duruma. Alırsanız mutlaka haberdar edin 🙂

Geri
Yukarı