Rush RCA505 nasıldır?

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
400 TL bütçem var.

Mobilde ilk alışverişte 393 TL'ye geliyor. Fandan 3 tane öne almayı planlıyorum. Anakartım MSI B460M-A PRO, ekran kartım RX560. hava akışı nasıldır? Bu fiyata başka öneriniz var mı? Dediğim gibi mobilde ilk alışverişte 50 TL indirimim var Hepsiburada'da.

Kasayı forumda bir arkadaş sistem toplayamadığı için satıyordu 300 liraya sanki, sıfırı indirime girdiği için o da indirim yapacaktır. İsterseniz onunla bir konuşun. Sistem bütçesinden dolayı iptal olduğu için elinde kalmıştı diye hatırlıyorum. İlanı bu. Kasayla alakalı daha çok bilgi de verecektir.
Bu arada @C Callahan kendisi, forumdaki satılık konusunu bulamadım konu bulmayı kapatmış.

Kasayı forumda bir arkadaş sistem toplayamadığı için satıyordu 300 liraya sanki, sıfırı indirime girdiği için o da indirim yapacaktır. İsterseniz onunla bir konuşun. Sistem bütçesinden dolayı iptal olduğu için elinde kalmıştı diye hatırlıyorum. İlanı bu. Kasayla alakalı daha çok bilgi de verecektir.
Bu arada @C Callahan kendisi, forumdaki satılık konusunu bulamadım konu bulmayı kapatmış.

Hocam abimi ikna edemiyorum 2. el konusunda yoksa 2. elde bakardım :(

Sadece alternatif olarak belirteyim dedim, normalde ikinci el daima risktir ama bunun alınışından beri olanları bildiğim için sıfırdan tek farkı faturasının olması diyebilirim.
Bu arada kendisinin banı varmış, olur da fikir değiştirecek olursan Sahibinden üzerinden iletişime geçebilirsin. Fiyat olarak da 250 diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı