Rush VOLTAIC-700W PSU alınır mı?

800 900 liraya iyi bir PSU bulamazsınız hocam, attıklarım fiyat performans ürünler ve neredeyse en uygun fiyatlı ürünler. Daha aşağısı dandik markalara çıkıyor. Konu PSU olduğundan bu göze alınmaz diye düşünüyorum. İkinci el bakabilirsiniz ama çok uzun süre kullanılmamış olması lazım. Ama daha az watt olsun dersen FSP HV PRO FSP550-51AAC 550W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Power Boost glacier 750 80 Plus nasıldır?

800 900 liraya iyi bir PSU bulamazsınız hocam, attıklarım fiyat performans ürünler ve neredeyse en uygun fiyatlı ürünler. Daha aşağısı dandik markalara çıkıyor. Konu PSU olduğundan bu göze alınmaz diye düşünüyorum. İkinci el bakabilirsiniz ama çok uzun süre kullanılmamış olması lazım. Ama daha az watt olsun dersen https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-fsp-hv-pro-fsp550-51aac-550w-fiyati,778893431.html

https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-deep-cool-pf750-750-w-fiyati,2067054776.html bu PSU'yu alıyorum o zaman bu kalitelidir değil mi?

Deep Cool PF750 neye göre öneriliyor? Misal, PF650 grup regülasyonlu ve voltaj regülasyonu pek de iyi olmayan bir model. PF750'de sitesindeki iç yapı fotoğrafına göre grup regülasyonlu, PF650'ye göre farkı nedir?

Son düzenleme:

Sizde her şeye berbat diyorsunuz basımıza mühendis kesildiniz nereden biliyorsun ucuz desek berbat dersiniz pahalı desek neden pahalı dersiniz tamam Türkiye'de yaşıyoruz ama bir PSU da riske girilmemeli. Ama daha hiç deneyim elde etmediğin bir şeye başkasından gördün diye berbat diyemezsin belki sende kullanmis olabilirsin bilemem.

Deep cool PF750 neye göre öneriliyor? Misal, PF650 grup regülasyonlu ve voltaj regülasyonu pek de iyi olmayan bir model. PF750'de sitesindeki iç yapı fotoğrafına göre grup regülasyonlu, PF650'ye göre farkı nedir?

Bunlar fiyatına göre kaliteli kalitesiz diyor.

Sizde her şeye berbat diyorsunuz basımıza mühendis kesildiniz nereden biliyorsun ucuz desek berbat dersiniz pahalı desek neden pahalı dersiniz tamam Türkiye'de yaşıyoruz ama bir PSU da riske girilmemeli. Ama daha hiç deneyim elde etmediğin bir şeye başkasından gördün diye berbat diyemezsin belki sende kullanmis olabilirsin bilemem.

Bunlar fiyatına göre kaliteli kalitesiz diyor.
PSU tüm sistemin kaderini değiştirebilir. En önemli parçalardan biri, kaliteli almak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı