Rust 20 Kasım'a kadar indirime girer mi?

Quewer

Hectopat
Makaleler
2
20 Kasım'a kadar indirime girer mi veya zam gelir mi sizce? Ayrıca dolar kuruna geçildiğinde fiyatı tahminen ne kadar olur? 20 Kasım'a kadar indirime girer belki diye beklemeyi düşünüyorum ancak zam gelmesinden korkuyorum.

Hocam alın 19 Kasimda, fiyat güncellemesiyle istediğin fiyata gelirse iade edip alırsın. Acayip bir zam alacağını düşünüyorum ben. Alın şu an.

19 kasıma kadar bekle, girerse zaten alırsın. Girmezse almak istersen 19 kasım günü alırsın.

20 Kasım'a kadar indirime girer mi veya zam gelir mi sizce? Ayrıca dolar kuruna geçildiğinde fiyatı tahminen ne kadar olur? 20 Kasım'a kadar indirime girer belki diye beklemeyi düşünüyorum ancak zam gelmesinden korkuyorum.
Bana kalırsa 19 kasımda al oyunu 21 kasımdada Sonbahar indirimi var girme ihtimali var girerse iade edip alırsın indirimli.

Bana kalırsa 19 kasımda al oyunu 21 kasımdada Sonbahar indirimi var girme ihtimali var girerse iade edip alırsın indirimli.
Dolar üzerinden indirime girecek, çok zor daha ucuza düşmesi 😂

''X oyunu indirime girer mi'' soruları bıktırdı artık. Her konuya aynı cevap veriyoruz. Yine vereceğim: Her oyunun ayrı ayrı indirime girme tarihi yok. Yani ''X oyunu x gününde, Y oyunu Y gününde indirime girer'' diye bir şey yok! O yüzden cevabı yok! Yayıncı ne zaman isterse o zaman indirime sokar, isterse hiç sokmaz!

Oyunun yurt dışı fiyatı $39,99. Eğer tam fiyat çekerlerse bizde ₺1.200 civarı olur USD geçişinden sonra. MENA-USD'ye göre fiyatlandırma yapsalar dahi şu anki fiyatından daha fazla olacak. Yani alacaksan al. Zam da gelmez, zaten USD'ye geçilecek.

Riske atmanıza gerek yok gibi. Oyunun global fiyatı $40 bir şeydi herhalde. Yerel fiyatlandırma yapmazlarsa oyunun fiyatı direkt 1200 TL civarında bir şey olacak ve bu oyunun 300 TL'ye kalacağını da açıkçası sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı