Rust 32 GB RAM'li sistemde FPS düşüşü oluyor

• Konuyu başlatan boffie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 200

boffie

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben Corsair 32 GB RAM kullanıyorum. Oyun içi FPS'im 100'lerde fakat drop yiyorum. Bunun sebebi nedir?
Bu durumu nasıl çözebilirim?

Merhaba ben Corsair 32 GB RAM kullanıyorum. Oyun içi FPS'im 100'lerde fakat drop yiyorum. Bunun sebebi nedir?
Bu durumu nasıl çözebilirim?
Su ve çimenle ilgili tüm ayarları kapatın hocam. Gereksiz bir görsel. 9000 saat Rust oyuncusuyum, bir çok sistem değiştirdim hala daha kararlı bir FPS alamadım.

Su ve çimenle ilgili tüm ayarları kapatın hocam. Gereksiz bir görsel. 9000 saat Rust oyuncusuyum, birçok sistem değiştirdim hala daha kararlı bir FPS alamadım.

Merhaba hocam bende 2019'dan beri oynuyorum 8K saatim var dediğiniz ayarlar kapalı fakat benim sorunum FPS değil 100 FPS'lerde drop yiyorum.

Merhaba hocam bende 2019'dan beri oynuyorum 8K saatim var dediğiniz ayarlar kapalı fakat benim sorunum FPS değil 100 FPS'lerde drop yiyorum.
Çizim mesafesini kısabilirsiniz. Oynadığınız sunucuya göre de değişiklik gösteriyor. Çok yapı olan yerlerde drop kaçınılmaz bir sorun maalesef.

Oyunun optimizasyonu aşırı kötü. İlerideki Update de FPS alakalı güncellemeler gelecekmiş.
Bende140 üstü FPS alamıyorum 10X server falan girince 90FPS üstü alamıyorum.

türkçesini bilmediğim Occlusing culing diye bi ayar var bu o droplara neden olabiliyor özellikle fareyi sağa sola çevirirken. Onun dışında anlık droplar genellikle Ram'den kaynaklı oluyor Ram profilini kontrol etmenizi öneririm.

Isınmalar ne durumda?

Hocam ısınmada hiçbir şekilde sorunum yok.

Türkçesini bilmediğim occlusing culing diye bir ayar var bu o droplara neden olabiliyor özellikle fareyi sağa sola çevirirken. Onun dışında anlık droplar genellikle RAM'den kaynaklı oluyor RAM profilini kontrol etmenizi öneririm.

RAM profillerine nereden bakabilirim?

Oyunun optimizasyonu aşırı kötü. İlerideki Update de FPS alakalı güncellemeler gelecekmiş.
BENDE140 üstü FPS alamıyorum 10X server falan girince 90FPS üstü alamıyorum.

Hdrp güncellemesinden bu zamana kadar hep performans güncellemesi gelecek denildi fakat sonuç :D

Yeni konular

Geri
Yukarı