Satıldı RUST %50 İndirim Kuponu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

burakoruk

Kilopat
Makaleler
4
Steam envanterimde bulunan Rust oyunu için geçerli %50 indirim kuponunu takas yapmak istiyorum. Takas için istediğim şey ise sadece 3 adet koleksiyon kartı :) Kütüphanemde bulunan, rozet oluşturabileceğim oyunlardan herhangi biri ya da birileri için olabilir. Oyun ayırt etmiyorum. Maksat steam arkadaş listemiz genişlesin :) Steam profil linkim şu:

Steam Community :: burakoruk

Benimle steam üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Önemli not: Kuponun son geçerlilik tarihi 18/07/2018'dir.

Screenshot_2.png

Peki ben bu indirim kartı ile, birisine indirimli Rust hediye edebilir miyim? Eğer öyle bir imkan varsa ilana talibim :)

Peki ben bu indirim kartı ile, birisine indirimli Rust hediye edebilir miyim? Eğer öyle bir imkan varsa ilana talibim :)

Hocam onu hiç bilmiyorum :) İsterseniz size gönderiyim kuponu. Siz de bir denersiniz. Olursa olur. Olmazsa da can sağlığı :) 3 koleksiyon kartı da sembolik zaten. Atmasanız da olur. İlk mesajdaki steam profil linkinden ekleyebilirsiniz.

Hocam onu hiç bilmiyorum :) İsterseniz size gönderiyim kuponu. Siz de bir denersiniz. Olursa olur. Olmazsa da can sağlığı :) 3 koleksiyon kartı da sembolik zaten. Atmasanız da olur. İlk mesajdaki steam profil linkinden ekleyebilirsiniz.
Tamamdır. Beni Steam'dan ekler misiniz?
Steam Community :: Mr.Acar
Bende 4 tane Life is Strange Before The Storm kartı var. Takas yapabiliriz, sizde de bu varmış ki ne mutlu :)

Bu arada cömert teklifiniz için teşekkür ediyorum :) Bana 10. level Steam ayrıcalıkları gerçekten yetiyor, zaten gelen kartları arkadaşlarıma veriyordum :)

Tamamdır. Beni Steam'dan ekler misiniz?
Steam Community :: Mr.Acar
Bende 4 tane Life is Strange Before The Storm kartı var. Takas yapabiliriz, sizde de bu varmış ki ne mutlu :)

Bu arada cömert teklifiniz için teşekkür ediyorum :) Bana 10. level Steam ayrıcalıkları gerçekten yetiyor, zaten gelen kartları arkadaşlarıma veriyordum :)

Rica ederim hocam :) Ekledim sizi.

Kupon @Mr.Acar'a gönderilmiştir. Kartlar için teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
An itibariyle 4 Life is Strange Before The Strom ile %50 Rust indirim çekini takas ederek alışverişi tamamladık. @burakoruk'a teşekkür ederim iyi Sosyal'ler dilerim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı