Rust 8 GB Single Channel vs 16 GB Dual Channel

Eğer FPS düşmesi RAM'e bağlıysa çözer ama şunu diyebilirim Dual Channel olunca gerçekten büyük performans artışı oluyor.
Görüşünüz için teşekkürler, inşallah umduğumuz gibi olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"PC specs: Ryzen 5 3600 RTX 3060 Ti 500GB HDD"

Bu videoya denk geldim fakat 3060 Ti gibi bir dev ile denediği için birazcıkta olsa benimle aynı performans farkı olacağını düşünmüyorum.

Amaç zaten RAM'ın verdiği fark?

Hak verebilirim sorun yok fakat, şu anki Rust ile dün ki Rust'un bile çok farkı oluyor aşırı fazla güncelleme alan bir oyun video çekildiğinde su altı lootları gelmemiş tren istasyonları yok şekildeydi yani şöyle diyeyim daha dün bile dev bir güncelleme geldi yani o yüzden sağlam ve güncel kaynak bulmak imkansız derecede gibi bir durum aldı.

Hak verebilirim sorun yok fakat, şu anki Rust ile dün ki Rust'un bile çok farkı oluyor aşırı fazla güncelleme alan bir oyun video çekildiğinde su altı lootları gelmemiş tren istasyonları yok şekildeydi yani şöyle diyeyim daha dün bile dev bir güncelleme geldi yani o yüzden sağlam ve güncel kaynak bulmak imkansız derecede gibi bir durum aldı.

Hocam şu an o güncelleme ile kaç FPS alıyorsanız en az en kötüsünden 6 FPS garantisini veriyorum bu da en az. Max 20. oyunu oynayan biri değilim sadece farkı söylüyorum zaten önerilen şey ise 8x2'dir. Her oyunda fark yaratıyor.

Hocam şu an o güncelleme ile kaç FPS alıyorsanız en az en kötüsünden 6 FPS garantisini veriyorum bu da en az. Max 20. oyunu oynayan biri değilim sadece farkı söylüyorum zaten önerilen şey ise 8x2'dir. Her oyunda fark yaratıyor.

Konuyu açarken amacım düşünce almaktı sizde fikrinizi paylaştığınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı