Çözüldü Rust açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erehhhh

Femtopat
Daha fazla  
Sistem: RTX 4070 / AMD Ryzen 7 7840HS w/ Radeon 780M Graphics 3.80 GHz / 16 GB RAM / 512SSD

Steam üzerinden Rust başlata basiyorum %5-10-80 değişiyor doluyor fakat oyun açılmıyor tekrar başlatmami istiyor. Dosya bütünlüğünü doğrula yapiyorum düzelmiyor bir ara NVIDIA sürücü güncelledim düzeldi ertesi gün tekrar ayni hatayi vermeye başladi çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tüm her şeyi denedim olmuyor, Windows 11 güncellemeli miyim?

Arkadaşlar sorunu çözdüm sanırım; Rust'i yönetici olarak çaliştirmalisiniz. Steam giriniz oradan özelliklerden yüklü dosyalar göz ata basin aşagıdaki Rus'ta sağ tıklayarak yönetici olarak çaliştirirsaniz oyun açılıyor.
Merhaba, erehhhh. Oyun dosyalarınızı doğrulamayı deneyin. Grafik sürücülerinizi en son güncellemelere güncelleyin. Windows'u en son güncellemeleye deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, grafik sürücüsünü güncelliyorum düzeliyor sonra tekrardan ayni sorunla karşilaşiyorum üstüne üstlük Easy Anti-Cheat Client protection not active hatasiyla karşilaşiyorum Rust'ın dosya konumuna giriyorum oradan Easy Anti-Cheat'in yükleyicisine basiyorum fakat hiçbir görsel görmeden program kapanıyor bu hatalarin hepsi sonradan oldu bende anlamadım.

Merhaba, grafik sürücüsünü güncelliyorum düzeliyor sonra tekrardan ayni sorunla karşilaşiyorum üstüne üstlük Easy Anti-Cheat Client protection not active hatasiyla karşilaşiyorum Rust'ın dosya konumuna giriyorum oradan Easy Anti-Cheat'in yükleyicisine basiyorum fakat hiçbir görsel görmeden program kapanıyor bu hatalarin hepsi sonradan oldu bende anlamadım.

Tüm her şeyi denedim olmuyor, Windows 11 güncellemeli miyim?

Arkadaşlar sorunu çözdüm sanırım; Rust'i yönetici olarak çaliştirmalisiniz. Steam giriniz oradan özelliklerden yüklü dosyalar göz ata basin aşagıdaki Rus'ta sağ tıklayarak yönetici olarak çaliştirirsaniz oyun açılıyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı