Rust alınır mı?

Evet zaten Türkiye'de oyunlar ucuz değil. Benim demek istediğim o değil. Türkiye'deki ortalama alım gücüne göre 300 TL fazla. Daha da zam gelirse Türkiye'deki satışlar çok daha fazla düşer diye zam gelmez diye düşünüyorum.
Bana 50₺ oyun bile fazla şuan hesaptaki birikimlerle aldım zaten. 😃

Aman hocam Ruslara bulaşmayın öyle sarar.
Onların keleşi varsa bizim... Devamını anlayan anladı şimdi dini ve siyasi polemiğe girmek istemiyorum. 🤣

Oyuna bize özel zam gelmiyor bu arada dolar bazında da 20$ -> 35$ -> 40$ şeklinde fiyatını arttırmışlar oyuna olan yoğun talepten dolayı muhtemelen.

Bizdeki olay sadece oyunun dolar fiyatına göre güncellemesi yoksa hala en ucuz 2. biz alıyoruz.

Rust almayı düşünüyorum. Şu an 150₺ gözüküyor. Steam veri tabanına bakınca en düşük 15₺ olmuş. Sizce Kara Cuma indiriminde buraya kadar düşer mi şimdiden alayım mı? Bu arada oyunun içeriğini fazla bilmiyorum sizce alayım mı?

15 TL olmaz 150 TL falan olur o zaman alabilirsin oyun tek başına zor olur ama eğlenceli arkadaşın varsa çok daha güzel olur. Tek oynadım en son raid atıp içimden geçmişlerdi.

2019'da ek paketler hariç 14.25 liraya alıp iade etmişim. Bugün olsa gene iade ederim. Hayatta kalma, üs inşa etmeyi, bir şeyler parçalayıp, üretip evimin duvarına falan asmayı severim. Rust videolardan falan güzel gözüküyordu ama oyuna girer girmez beni kendinden soğutmuştu. Ya doğru sunucuya giremedim ya da bilgisayar kastı -ki buna pek ihtimal vermiyorum- girdiğim sunucu aşırı ağırdı. Rust ile hayatta kalma oyunlarında 1. şahıs kamera açısıyla oynanan oyunları sevemeyeceğimi anlamış oldum. Sunucudaki kişiler gelişirken kendi çarının yatmaması için 7/24 oynamayı gerektiren, hadi 1 günden bir şey olmaz ama 2 gün fark ettirir deyip oynamayı gerektiren oyunlar insanı yorar. Rust videolarda güzel. Bilgisayarda yüklüyken değil. Bir hevesle deneyimlemek isteyip 150 lira vermek istersen kendi bileceğin iş. Tek başına çekilecek dert değil. Sonra bir bakmışsın Mecnun'un dediği gibi "Mekanı taramalılarla bastılar." olursun belkim.

Geri
Yukarı