Rust alınır mı?

Attila51

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ben dün Rust crack indirdim oynadım çok beğendim. Bugün de Steam'dan alacağım. Fakat oyunda hile var mı çok merak ediyorum. Hile varsa almamayı ve oynamamayı düşünüyorum çünkü orda bir emek var. 2 gün uğraşıp zar zor metal ev yapıyorsun birisi gelip metal evden hile ile girip sandıkları yağmalıyor ve eşyalarını alıyor. Bilen arkdaşlar hile var mı? Yok mu bi bilgilendirebilir mi ?

Eski sürümünde çok hile vardı ben bile denemiştim. Dediğin gibi metal evlere falan her şeye girebiliyorduk. 100m ilerdeki adama okla kafadan alıyorduk. Bu yorumu yazarken araştırdım yeni sürümünde de hile varmış senin keyfin bilir tabi.

Ben bugune kadar sadece 1 hile gördüm oda hile ise eğer keleşle ful zırhlıydım tek yedim.

• öyle hile yok merak etme sisteminde yeterli ama oyun tek kişilik oynamak çok zor clan olarak geziyor herkez.

Arkadaşlarınlaysan kesinlikle alınması gerekn bir oyun. Yaklaşık 600 saatimi verdiğim oyunda hileye bir kere denk geldim o da Türk serverındaydı. Tek başına alacaksan pek sarmayabilir ama 2-3 arkadaş oynayacaksanız kesinlikle alınmalı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı