Rust almaya değer mi?

Peaky Blinders

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Ordu/Altınordu
Merhaba arkadaşalar oyun alacağım Rust ama şu an 61 TL indirimlerde 10 şubatta ama okullar açılmasına yakın giriyor şimdi almaya değer mi yoksa beklemek daha mı faydalı olur ya da bakşa sitelerden 50 TL gibi almak mı mantıklı sitelerin linkini bırakacağım güvenli olup olmadığını bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşalar oyun alacağım Rust ama şu an 61 TL indirimlerde 10 şubatta ama okullar açılmasına yakın giriyor şimdi almaya değer mi yoksa beklemek daha mı faydalı olur ya da bakşa sitelerden 50 TL gibi almak mı mantıklı sitelerin linkini bırakacağım güvenli olup olmadığını bilmiyorum.

Hocam hiç başka sitelerle uğraşma indirime girdiğinde ben Rust'ı 40TL olarak görmüştüm biraz daha bekle çünkü Rust'ı oynayan hiç arkadaşın yoksa oyun biraz sıkıcı olur. Ben Rust'ı almıştım 1,5 yıl önce ama hiçbir arkadaşımda olmadığı için tek başıma da oynamadım :D.

Hocam yazı bekleyin indirimde alın hem de yazın daha çok oynama fırsatınız olur. Rust'da gelişmek için emek vermen lazım uzun süre oynaman gerek. Neyse eğer böyle oyunları seviyorsanız gerçekten Rust çok iyi bir seçimdir. Yalnız önerim grupça oynamanız yoksa eğlencesi olmuyor(Arkadaşlarınla oynamak en iyisi).
Not: 1 ayda 100 saat gibi bir süre oynadım.

Ben de indirimden almıştım ama sistemim olmadığı için oynayamıyordum. Şu an sistemim yenilendi ancak internetim pek iyi değil Rust'ta bildiğim kadarıyla PUBG gibi bir oyun. İyi bir internet istiyor mu ? İnternet Wİ-Fİ ile bağlı ve 14 Mbps.

3. parti siteler ile uğraşmayın Steam üzerinden direk alın keyfinize bakın. Almaya değer mi sorusuna gelirsek sonuna kadar değer eğer arkadaşlarınız da var ise müthiş bir oyun haline geliyor.

Ben de indirimden almıştım ama sistemim olmadığı için oynayamıyordum. Şu an sistemim yenilendi ancak internetim pek iyi değil Rust'ta bildiğim kadarıyla PUBG gibi bir oyun. İyi bir internet istiyor mu? İnternet Wi-Fi ile bağlı ve 14 Mbps.

14Mbps internet ile oynayabiliyordum ancak Ethernet ile bağlanıyordum ve öyle aman aman lag girmiyordu. Wi-Fi olunca takılmalar yaşabilir en iyisi Ethernet kablosu bağlaman olur daha rahat oynarsın. Ama Wi-Fi ile de oynarsın.

İndirimde alırsanız daha iyi olur bir de arkadaşlarınızda da Rust varsa iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı