Rust daha ucuza nasıl alınır?

Bence bu oyuna bu kadar para vermeyin. Hem hileciler çoğaldı hem de güncellemeler ile oyunu bir tık düşürdüler. Yeni silah sesleri getirdiler ama berbat. Güçlü bir silah ile oynadığın zaman çıkardığı ses hiç böyle güçlü bir silah kullandığını hissettirmiyor sana. Eski sesler daha iyiydi. Bir de yine son güncellemelerden sonra nereden mermi yediğiniz belli bile olmuyor artık. Aım olayını da bozdular.

Bence bu oyuna bu kadar para vermeyin. Hem hileciler çoğaldı hem de güncellemeler ile oyunu bir tık düşürdüler. Yeni silah sesleri getirdiler ama berbat. Güçlü bir silah ile oynadığın zaman çıkardığı ses hiç böyle güçlü bir silah kullandığını hissettirmiyor sana. Eski sesler daha iyiydi. Bir de yine son güncellemelerden sonra nereden mermi yediğiniz belli bile olmuyor artık. Aım olayını da bozdular.

154 TL'ye değmez mi hocam? Ben aldım bugün açıkçası bence değer

154 TL'ye değmez mi hocam? Ben aldım bugün açıkçası bence değer.

Ben ucuza almıştım oyunu. 154₺ etmez bana göre. Ucuza gelse neyse de.

Eski silah sesleri daha güzeldi mermi nereden geliyor falan belliydi şimdi resmen oyunu çöp hale getirmek için uğraşıyorlar. Birisi sana mermi sıkıyor ama nerede bilmiyorsun 2 mermi yedikten sonra düşüyorsun hemen.

Yeni konular

Geri
Yukarı