Rust Game Crashed Hatası

Mustafa G.

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta bekirttigim gibi oyunu steam'dan satın aldım. Başlat dedıgımde oyun ekranı gelıyor ıste o bu yuklenıyor yazıyor sonra bır hata verıyor. Tamama tıklayınca reset atıyor pc. Hatayı yazıcam umarım yardımcı olursunuz.

Başlık : Oops!
The game crashed
The crash report folder named ''2016-01-28_012136'' next to game executable
It would be great if you'd send it the devoloper of the game!

Hatanın tamamen ıcerıgı bu ve tamama tıklayınca da resetlenıyor. Sımdıden tesekkurler...

Son düzenleyen: Moderatör:
I
Dosyaların bütünlüğünü steamden doğrulayın
2-Bilgisayara Reset Atın
3-Oyunu silip tekrar yükleyin

kütüphaneye girip rusta sağ tıklayın.ardından da özellikler oradanda betaları seçin.seçtikten sonra the old versionsu seç oyun güncellenecek yaklaşık 450mb gibi ondan sonra oyunda crash vermez :)

kütüphaneye girip rusta sağ tıklayın.ardından da özellikler oradanda betaları seçin.seçtikten sonra the old versionsu seç oyun güncellenecek yaklaşık 450mb gibi ondan sonra oyunda crash vermez :)
Senin vereceğin yöntemin..! Old yaptım sunucular 5-10 tane kaldı eskisine döneyim dedim 1.6GB güncelleme yapıyor. Mutlu musun ha beyinsiz insan!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı