Rust Game Crashed Hatası

Mustafa G.

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta bekirttigim gibi oyunu steam'dan satın aldım. Başlat dedıgımde oyun ekranı gelıyor ıste o bu yuklenıyor yazıyor sonra bır hata verıyor. Tamama tıklayınca reset atıyor pc. Hatayı yazıcam umarım yardımcı olursunuz.

Başlık : Oops!
The game crashed
The crash report folder named ''2016-01-28_012136'' next to game executable
It would be great if you'd send it the devoloper of the game!

Hatanın tamamen ıcerıgı bu ve tamama tıklayınca da resetlenıyor. Sımdıden tesekkurler...

Son düzenleyen: Moderatör:
I
Dosyaların bütünlüğünü steamden doğrulayın
2-Bilgisayara Reset Atın
3-Oyunu silip tekrar yükleyin

kütüphaneye girip rusta sağ tıklayın.ardından da özellikler oradanda betaları seçin.seçtikten sonra the old versionsu seç oyun güncellenecek yaklaşık 450mb gibi ondan sonra oyunda crash vermez :)

kütüphaneye girip rusta sağ tıklayın.ardından da özellikler oradanda betaları seçin.seçtikten sonra the old versionsu seç oyun güncellenecek yaklaşık 450mb gibi ondan sonra oyunda crash vermez :)
Senin vereceğin yöntemin..! Old yaptım sunucular 5-10 tane kaldı eskisine döneyim dedim 1.6GB güncelleme yapıyor. Mutlu musun ha beyinsiz insan!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı