Rust haksız EAC ban neden atılır?

badu74

Yoctopat
Daha fazla  
Ben de dün her zamanki gibi normal bir şekilde Rust girdim bir Türk sunucusuna 5 dakika sonra hata alıp ana menüye düştüm. Server reset zamanı vsdir diye düşünüp çok telaş yapmadım ama oyundan gir çık yapayım dediğim sırada EAC ban yediğimi görüp şok oldum. Çünkü herhangi bu duruma sebebiyet verebilecek şey yok bilgisayarımda bir FACEIT indirmiştim yeni başka da bir şey yoktu. Bu banın nasıl kalkacağını bilen var mı aynı durumu yaşamış olupta. İnsanlar durduk yere ban yenebileceğine inanmıyorlar herkes hile kullanıp yalan söylüyor çırpınıyor sanıyorlar ama bu şekilde ban yiyen YouTuber'lar vs de gördüm. Birileriyle iletişime geçip kaldırtmışlar YouTuber kadar gücüm olmaz bu konuda ama fikir sahibi olan arkadaşları bekliyorum...

Çok büyük ihtimale hile indirdin farklı bir oyun hileside olabilir EAC acımaz banı atar geçer.

Eac hilerde sıkı takip yapar farklı hilerede dahil örnek rust hile olmasada cs go da var bu sizin için ban sebebi lütfen hala hile uyguluması varsa silin silmiyeceksende bile eac uygulamalara girmeyin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı