Rust hata vermeden oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

TolgaCVK

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
DDR4 16 GB CL-16
Ekran kartı
Zotac GTX 1660 Super 6 GB
Anakart
Asus B560M P-si
İşlemci
İnter İ3 10105F
Prrocess Monitör Raporu burada (Hatalara bakılabilir diye buraya ekliyorum.)

Merhaba bilgisayarımı yeni topladım. Sistem özelliklerim gayet iyi ama Rust oyununda oyuna başlıyorum fakat bir 5-10 dakika içerisinden ekran donuyor bazen aşağı atıyor (alt+tab yapılmış gibi) oyunu masaüstüne dönüyor. Oyunun içerisinden sesler gelmeye devam ediyor (o an ne yapıyorsam örneğin yürüme sesi bir yere vurma sesi vs.). Daha sonra bir süre daha öylece kalıp oyun tamamen kapanıyor ne bir hata veriyor ne de bir uyarı. Anakartın BIOS'u dahil tüm sürücüleri güncelledim. Bilgisayara 2 defa format attım oyunu belki 4-5 defa sildim yeniden yükledim ama nafile. Windows'um orijinal ve tüm güncelleştirmeleri de yaptım. Diğer donanımları da orijinal sitelerinden tek tek güncelledim yetmedi driver programları ile tekrar tekrar teyit ettim. LoL, World of Tanks ve Total War: Attila gibi oyunları da oynuyorum onlarda herhangi bir sorun olmuyor ama Rust oyununda durum bu. İnternette bakmadığım sayfa kalmadı bir türlü çözüm bulamadım. Bir bilgisi olan ya da yardımcı olabilecek birileri var mı?

1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı