Rust IP ban mı atıyor?

KebabıAlanya

Decapat
Arkadaşım iki gün önce ban yedi. Hileyi kaldırıp tekrardan oyunu satın alıp yükledi. Aradan 15 dakika geçmeden eac ban yedi. Hile programlara bulaşmıştır diye bilgisayarı formatladı ama bir işe yaramadı.

Şimdi sorum bu oyun IP ban mı atıyor yoksa HWID dedikleri banı mı atıyorlar?
Bu ban HWID ise nasıl kaldırılıyor?

Son olarak hileyi kullanmasaymış, yok onu yapmasaymış, bunu yapmasaymış gibi önermelerde bulunmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi olmuş IP ban atıldıysa daha iyi olmuş. Hile açınca zevk mi alıyon? Sizin gibiler yüzünden dakikalarımız çöpe gidiyor. Ben Rust'a o kadar kasıldım 3 günümü harcadım. Gelsin senin gibi hilecinin teki benim evi bomba yağmurana tutsun alsın lootu gitsin. Yok ya hadi iyi ki IP ban yemişin.

Oyuna girmeden önce mi formatladı sonra mı? Hilenin kalıntıları ban yemesine sebebiyet vermiş olabilir. IP ban yediğini sanmıyorum, yese bile modemi resetleyip değiştirebileceği bir şeydi.
@agamon Veya HWID Spoofer kullanır.

Oyuna girmeden önce mi formatladı sonra mı? Hilenin kalıntıları ban yemesine sebebiyet vermiş olabilir. IP ban yediğini sanmıyorum, yese bile modemi resetleyip değiştirebileceği bir şeydi.
@agamon Veya HWID Spoofer kullanır.

Aga ilk ban yemesinin ardından hileyi silip oyunu satın aldı ardından girip 10 - 15 dakika oynadı direkt ban yedi. Sonra PC'yi sıfırlayıp yükledi bu seferde ban yedi. En sonunda bugün modemi yeniden başlatıp yükledi yine ban yedi.

@43385 @Patrixcs @YıldırayDgn Ulan sizden yorum yapmanızı istemedim bilginiz varsa konuşun. Öyle bomboş konuşup adamın ashabını bozmayın. Ha hilecinin ben olduğumu düşünüyorsanız ekleyin Steam'dan.

Murderbird7 nick.

Aga ilk ban yemesinin ardından hileyi silip oyunu satın aldı ardından girip 10 15 dakika oynadı direk ban yedi. Sonra PC'yi sıfırlayıp yükledi bu seferde ban yedi. En sonunda bugün modemi yeniden başlatıp yükledi yine ban yedi.

Saygılı olun. HWID ban yediyse sistemini değiştirmeli "arkadaşınız".

@43385 @Patrixcs @YıldırayDgn ulan gerizekalılar sizden yorum yapmanızı istemedim bilginiz varsa konuşun. Öyle bomboş konuşup adamın ashabını bozmayın. Ha hilecinin ben olduğumu düşünüyorsanız ekleyin Steam'dan.

Murderbird7 nick.

Aga ilk ban yemesinin ardından hileyi silip oyunu satın aldı ardından girip 10 15 dakika oynadı direk ban yedi. Sonra PC'yi sıfırlayıp yükledi bu seferde ban yedi. En sonunda bugün modemi yeniden başlatıp yükledi yine ban yedi.

Senin arkadaşından dolayı oyun zevki kalmıyor. Yapmasaymış hile ha sonra geliyorsunuz foruma. Oyundan ban yedim yardım edin diye. İyiki de ban yemiş.

Geri
Yukarı