Çözüldü Rust kumaş nereden bulabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

omurt14

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Rust'ta geziniyorum fakat hiç kumaşa rastlamadım, kumaşı nasıl ve nereden elde edebilirim oyuna ilk girdiğim anda bunu söylerseniz sevinirim.

Çözüm
Arkadaşlar Rust'ta geziniyorum fakat hiç kumaşa rastlamadım, kumaşı nasıl ve nereden elde edebilirim oyuna ilk girdiğim anda bunu söylerseniz sevinirim.

1689070869162.png

Şöyle bir bitki var

Hocam bazı YouTube kanalları var senseiRust Damage bunları izleyerek oyunu öğrenebilirsin

1689070869162.png

Şöyle bir bitki var

Hocam bazı YouTube kanalları var senseiRust Damage bunları izleyerek oyunu öğrenebilirsin

Çözüm
Yeşillik alanlarda kumaş sayısı diğer bölgelere göre daha fazla olur yerdeki kenevirleri topladığında 10 kumaş elde edersin. Ekstradan loot bölgelerindeki dönüştürücülerde halat, dikiş seti kıyafet gibi malzemeleri dönüştürerek kumaş elde edebilirsin, en çok kumaş elde edeceğin yöntem budur. Hayvanları öldürüp derilerini yüzerek de kumaş elde edebilirsin.

Geri
Yukarı