Çözüldü Rust mouse sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ali Temur

Femtopat
Arkadaşlar merhaba Rust oyunu makrolu yani a4tech mouseunu kabul etmiyor ben de zaten bu mouseu almadım. Abimin Mouse'u çözümünü bilen var mı ya da ucuz fiyata Rust'da işimi görecek bir mouse var mı acaba?

Çözüm
Arkadaşlar merhaba Rust oyunu makrolu yani a4tech mouseunu kabul etmiyor ben de zaten bu mouseu almadım. Abimin Mouse'u çözümünü bilen var mı ya da ucuz fiyata Rust'da işimi görecek bir mouse var mı acaba?
Kabul etmemesi neden acaba onu kontrol edin aygıt yöneticisinden filan mause önerisi ise
Bu marka modellere bakabilirsin ben 1 yıldır klavye ve mause olarak Trust kullanıyorum çok hoş bir hissiyatı var ve hiçbir problem yaşamadım.
Kabul etmemesi neden acaba onu kontrol edin aygıt yöneticisinden filan mause önerisi ise
Bu marka modellere bakabilirsin ben 1 yıldır klavye ve mause olarak Trust kullanıyorum çok hoş bir hissiyatı var ve hiçbir problem yaşamadım.

Çözüm
Kabul etmemesi neden acaba onu kontrol edin aygıt yöneticisinden falan mouse önerisi ise.
Bu marka modellere bakabilirsin ben 1 yıldır klavye ve mouse olarak Trust kullanıyorum çok hoş bir hissiyatı var ve hiçbir problem yaşamadım.

Rust'ta blody - a4tech gibi text makro yükleyebildiğin mouse kullanımı yasak bir servere girdiğinde listeye alıp oyundan atıyor.

Geri
Yukarı