RUST oynayan arkadaşlar

Sıkıntım bu benim. Bana güzel loot yerlerini ve ev yapılcak güzel yerleri söyleyebilir misin?

Sıkıntım bu benim. Bana güzel loot yerlerini ve ev yapılcak güzel yerleri söyleyebilir misin?

Evi yapacağın yer loot alanına, recycler'a ve ağaçlara yakın olsun haritadan öyle bir yer belirleyebilirsin. İlk başlarda bulduğun bütün silah parçalarını erit ve onlardan elde ettiğin hurdalarla kendini geliştir. Onun dışında oyunda en çok Launch Site'da adam oluyor kendine güveniyorsan oranın yakınına ev yapabilirsin. Ama kendine güvenmiyorsan Küre, Military vb yerlere ev yapabilirsin. Ama dediğim gibi en olmadı yakınında bir recycler olsun çünkü çok işe yarıyor. Biraz geliştikten sonra kart sistemi ile Military Tunnel'a girebilirsin biz oynarken çok fena silah, C4 vb şeyler çıkıyordu. Şu anki durumu pek bilmiyorum.

Hocam özelden mesaj atamadım, imzaya ekledim Steam hesabımı. Eklersen oynarız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Rush nasıl bir oyun? Kısaca inceleme tadında biriniz anlatabilir mi? Bende aranıza katılmak isterim oyunu seversem. Bu aralar (3 ay) işsizim canım sıkılıyor

Rush nasıl bir oyun? Kısaca inceleme tadında biriniz anlatabilir mi? Bende aranıza katılmak isterim oyunu seversem. Bu aralar (3 ay) işsizim canım sıkılıyor
Öncelikle oyunun ismi Rust
Oyunun amacı hayatta kalmak seni çıplak bir şekilde elinde sadece bir adet kaya ve meşale olacak şekilde spawnlıyorlar ve bundan sonra hayatta kalmaya, Kendini geliştirmeye çalışıyorsun. Ev yapıyorsun ve aynı zamanda gerçek oyunculara karşı savaşıyorsun normal bir şekilde yürürken bir anda 3 4 kişinin saldırısına uğrayıp ölmen mümkün. Açık dünya oyunu ve online. Oyun server mantığı üzerine kurulu yani değişik sunucuları mevcut Battlefield, Mini game, Survival, Modlu survival gibi. Youtube'dan video izleyerek daha detaylı inceleyebilirsin. Oyun güzel fakat dediğim gibi zaman istiyor eğer boş vaktin var ise oynamanı tavsiye ederim. Onun dışında gireyim yarım saat kafa dağıtayım mantıklı bir oyun değil.

@Beoxolf arkadaşımızın söylediği gibi vakit isteyen bir oyun, başladımı saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksın.

Son düzenleme:
Rust aldım bende oynayalım mı istersen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…