Rust oyun arkadaşı arıyorum

231981

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar oyunu az çok bilen yaşı 18 ve üstünde dalga geçer gibi oynamayacak oyun arkadaşı arıyorum. Oynamak isteyen olursa Steam ID atsın ekleyeyim arkadaş olarak.

Selam hocam oynadıgım 5k+ üstünde saati olan bir kaç arkadaşım var , ama her zaman herkes aynı anda online olamayabiliyor. Bense yeni sayılıyorum 150 saatim var fakat cok tecrübeli insanlarla oynadıgım için aim de 15 senelik fps deneyiminden kaynaklı çabuk alıştığımı söyleyebilirim. Build maker seviyem düşüktür tabi 500+ saati olan insanlar için.. Şuan ki bilgimle clan base felan atamam. Yaş 29
Steam arkadaşlık kodum :

447126289​

Selam hocam oynadıgım 5k+ üstünde saati olan birkaç arkadaşım var, ama her zaman herkes aynı anda Online olamayabiliyor. Bense yeni sayılıyorum 150 saatim var fakat cok tecrübeli insanlarla oynadıgım için aim de 15 senelik FPS deneyiminden kaynaklı çabuk alıştığımı söyleyebilirim. Build maker seviyem düşüktür tabii 500+ saati olan insanlar için. Şu anki bilgimle clan base falan atamam. Yaş 29.
Steam arkadaşlık kodum:

447126289​

Gönderiyorum hocam. Müsaitsen gel oyundayız şu an da.

Selam hocam oynadıgım 5k+ üstünde saati olan birkaç arkadaşım var, ama her zaman herkes aynı anda Online olamayabiliyor. Bense yeni sayılıyorum 150 saatim var fakat cok tecrübeli insanlarla oynadıgım için aim de 15 senelik FPS deneyiminden kaynaklı çabuk alıştığımı söyleyebilirim. Build maker seviyem düşüktür tabii 500+ saati olan insanlar için. Şu anki bilgimle clan base falan atamam. Yaş 29.
Steam arkadaşlık kodum:

447126289​

Hocam sen ekler misin sorun oldu sanırım kodu yazıyorum bulmuyor seni.

860691628​

Son düzenleme:

Geri
Yukarı