Rust oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz?

2500 saat oynadım (6-7 senede 3K saatten fazlada videosunu izlemişimdir.) Son 1 senedir oynamıyorum çünkü yapımcılar güncelleme adı altında oyunu iyice bozdular. Oyunu o kadar fazla oynuyordum ki 8-10k saattlik adamlar düzeyindeydim neredeyse önce Arctic set geldi hazmata skin basarak oyun içinde özellikleri değiştiriliyor çok saçma ama oyunu bırakma sebebim sprayler ve seslerin değişmesi oldu yeni sprayler çöpten başka bir şey değil uzağa giden silah yok eskiden her silahı ayakta sağa sola yürüyerek sıkardım hatta ak ile yürüyerek attığım spray oturarak attığımdan düz gidiyordu ve eski sprayler yetenek gerektiriyordu şimdi ise herkes aynı sıkıyor ve çaba harcamıyor.Ne TH nede mp5 100 metreye bile gitmiyor.Oynamayın bırakın iflas etsinler.
İndirimlerde DayZ yerine almayı düşünüyordum siz öyle deyince kafam karıştı almasam mı diye düşünüyorum şu an

İndirimlerde DayZ yerine almayı düşünüyordum siz öyle deyince kafam karıştı almasam mı diye düşünüyorum şu an.

Şöyle diyeyim oyunu bırakanların çoğu bu sebepten bıraktı ama eskiden spraylerin zor gelmesinden oynayamayan "çöp" kitle bu sebepten oyuna başladı.

İndirimlerde DayZ yerine almayı düşünüyordum siz öyle deyince kafam karıştı almasam mı diye düşünüyorum şu an.

Oyunun aşırı bağımlısıydım spray atmaktan kolum ağrır tırnaklarım batardı bana bile bıraktırdılar oyunu 2 milyon mermi sıkmışım kolay değil 😂

Şöyle diyeyim oyunu bırakanların çoğu bu sebepten bıraktı ama eskiden spraylerin zor gelmesinden oynayamayan "çöp" kitle bu sebepten oyuna başladı.

Oyunun aşırı bağımlısıydım spray atmaktan kolum ağrır tırnaklarım batardı bana bile bıraktırdılar oyunu 2 milyon mermi sıkmışım kolay değil 😂
Tekrar başlamayı düşünüyor musunuz peki? Şahsen ben Valorant diye saçma bir oyunu daha yeni bıraktım. Hiç de pişman değilim bir daha asla dönmeyi düşünmüyorum. Tabi bu oyundan sonra saatlerimi gömmem gereken bir oyun lazım. Bunun Rust olabileceğini düşündüm ancak fiyatı çok pahalı.

Tekrar başlamayı düşünüyor musunuz peki? Şahsen ben Valorant diye saçma bir oyunu daha yeni bıraktım. Hiç de pişman değilim bir daha asla dönmeyi düşünmüyorum. Tabii bu oyundan sonra saatlerimi gömmem gereken bir oyun lazım. Bunun Rust olabileceğini düşündüm ancak fiyatı çok pahalı.

Geçen haftalarda denedim 60-70 saat falan ama yeni mekanikler bana kafayı yedirtti rage quit attım sildim eski mekanikler gelmeden yüzüne bile bakmam.

Tekrar başlamayı düşünüyor musunuz peki? Şahsen ben Valorant diye saçma bir oyunu daha yeni bıraktım. Hiç de pişman değilim bir daha asla dönmeyi düşünmüyorum. Tabii bu oyundan sonra saatlerimi gömmem gereken bir oyun lazım. Bunun Rust olabileceğini düşündüm ancak fiyatı çok pahalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video benim derdimi biraz anlatabilir eskiden spray öğrenmek zordu ama öğrenirsen her mesafeye her türlü şekilde atabiliyordun şu anda spray öğrenmek kolay ve önüne gelen ak sıkabiliyor önceden ak bilmeyen adam 10 metre önündekini bile vuramazdı ama bu spraylerde oturarak sıkmak zorundasın yoksa gitmiyor ve yeni spraylarin kötü yanı MP5 th gibi silahlar artık uzağa gitmiyor önceden 250 metreyi bile MP5 ile vurabilirdin ama bunu yapmak çok zordu emek gerektiriyordu artık MP5 ile 100 metre bile vurulamıyor çünkü spray paterni bozuk 100 metrede akli adam varsa ve MP5 kullanıyorsan ölüsün önceden olsa iyi bir spray ile kesebilirdin.

Demeyi unuttum bende geç öğrendim eskiden silahlara 8X 16X takıp spray atabilirdin hatta ben ak yi 8X kullanarak öğrenmiştim ama onu da iptal etmişler artık bu dürbünleri takınca inanılmaz derecede sekiyor silahlar.

Son düzenleme:
Geçen haftalarda denedim 60-70 saat falan ama yeni mekanikler bana kafayı yedirtti rage quit attım sildim eski mekanikler gelmeden yüzüne bile bakmam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video benim derdimi biraz anlatabilir eskiden spray öğrenmek zordu ama öğrenirsen her mesafeye her türlü şekilde atabiliyordun şu anda spray öğrenmek kolay ve önüne gelen ak sıkabiliyor önceden ak bilmeyen adam 10 metre önündekini bile vuramazdı ama bu spraylerde oturarak sıkmak zorundasın yoksa gitmiyor ve yeni spraylarin kötü yanı MP5 th gibi silahlar artık uzağa gitmiyor önceden 250 metreyi bile MP5 ile vurabilirdin ama bunu yapmak çok zordu emek gerektiriyordu artık MP5 ile 100 metre bile vurulamıyor çünkü spray paterni bozuk 100 metrede akli adam varsa ve MP5 kullanıyorsan ölüsün önceden olsa iyi bir spray ile kesebilirdin.

Demeyi unuttum bende geç öğrendim eskiden silahlara 8X 16X takıp spray atabilirdin hatta ben ak yi 8X kullanarak öğrenmiştim ama onu da iptal etmişler artık bu dürbünleri takınca inanılmaz derecede sekiyor silahlar.
Bu kolaylık bence de çok iyi değil. Ben henüz kararsızım 😅

Bu kolaylık bence de çok iyi değil. Ben henüz kararsızım 😅

Kolaylaştırdılar çünkü eskisini öğrenmek zordu ama tadı oradaydı herkes spray atamıyordu sadece emek verenler atabiliyordu artık o tadı kaçtı şey gibi düşünün CS de ak mesela çok sekiyor ama saatlerce uğraşıp güzel spray atabilirsin ve bu seni herkesin önüne geçirir xantares mesela çok iyi spray atıyor. Gidip CS'ye bir güncelleme getirseler ve sprayler kalksa herkes dümdüz spray atsa hoş olmazdı değil mi benzer konular.(sende gidip One tap at demeyin Rust da One tap diye bir şey yok 3 mermi HS gitmeden öldüremezsin spray şart).

Geri
Yukarı