Rust oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz?

6Miller8

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. Normalde mantıklı olan soru bu değil. Bunun yerine "alınır mı" diye sorulur. Ancak bu kişiden kişiye değişiyor. Bende oynayanlar bu oyun hakkında ne düşünüyor? Tek başına oynanan bir oyun mu? Size eğlenceli geldi mi? Buna göre bende almayı düşünüyorum. Bir yandan da gelecek zamlar gözümün önünden geçiyor.
Yani kısacası, Rust oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Severek oynuyor musunuz?

Öncelikle selam. Normalde mantıklı olan soru bu değil. Bunun yerine "alınır mı" diye sorulur. Ancak bu kişiden kişiye değişiyor. Bende oynayanlar bu oyun hakkında ne düşünüyor? Tek başına oynanan bir oyun mu? Size eğlenceli geldi mi? Buna göre bende almayı düşünüyorum. Bir yandan da gelecek zamlar gözümün önünden geçiyor.

Optimizasyon sorunu olan bir oyun. Sisteminiz kaldırıyor ise arkadaşlarla beraber oynanabilir.

Öncelikle selam. Normalde mantıklı olan soru bu değil. Bunun yerine "alınır mı?" diye sorulur. Ancak bu kişiden kişiye değişiyor. Bende oynayanlar bu oyun hakkında ne düşünüyor? Tek başına oynanan bir oyun mu? Size eğlenceli geldi mi? Buna göre bende almayı düşünüyorum. Bir yandan da gelecek zamlar gözümün önünden geçiyor.

Oyun gayet güzel bir oyundur ben tek başıma oynuyorum, kimse benimle oynamadığı için ona rağmen beni sarıyor.

Optimizasyon sorunu olan bir oyun. Sisteminiz kaldırıyor ise arkadaşlarla beraber oynanabilir.
RX 6600 sistem var. Ancak oynayacak kimse yok.

Oyun güzel Türk sunucular girilmez admin desteği oluyor oyun kolay bir oyun değil bilgi istiyor bolca vakit ayırmak gerekli emek kasmak istiyorsanız.

Ayrıca takım olursanız daha iyi kasarsınız.
Türk sunucularında toxiclik fazla olduğu için mi?

Uzun soluklu oynamanız gereken bir oyun yani 10 20 saat oynadım bittilik bir şey değil 2 3K saat oynayıp hala bilmediği şeyleri olan arkadaşlarım var. Arkadaşlarla oynayınca zevkli sadece başlarda biraz tilt olabilirsiniz. Oyun ilerledikçe mekaniklere alıştıkça daha rahat oluyor.

Öncelikle selam. Normalde mantıklı olan soru bu değil. Bunun yerine "alınır mı?" diye sorulur. Ancak bu kişiden kişiye değişiyor. Bende oynayanlar bu oyun hakkında ne düşünüyor? Tek başına oynanan bir oyun mu? Size eğlenceli geldi mi? Buna göre bende almayı düşünüyorum. Bir yandan da gelecek zamlar gözümün önünden geçiyor.

2500 saat oynadım (6-7 senede 3K saatten fazlada videosunu izlemişimdir.) Son 1 senedir oynamıyorum çünkü yapımcılar güncelleme adı altında oyunu iyice bozdular. Oyunu o kadar fazla oynuyordum ki 8-10k saattlik adamlar düzeyindeydim neredeyse önce Arctic set geldi hazmata skin basarak oyun içinde özellikleri değiştiriliyor çok saçma ama oyunu bırakma sebebim sprayler ve seslerin değişmesi oldu yeni sprayler çöpten başka bir şey değil uzağa giden silah yok eskiden her silahı ayakta sağa sola yürüyerek sıkardım hatta ak ile yürüyerek attığım spray oturarak attığımdan düz gidiyordu ve eski sprayler yetenek gerektiriyordu şimdi ise herkes aynı sıkıyor ve çaba harcamıyor.Ne TH nede mp5 100 metreye bile gitmiyor.Oynamayın bırakın iflas etsinler.

Geri
Yukarı