Rust oyununu GTX 550 Ti OC kaldırır mı?

meetehan

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba. Biliyorsunuz Steam yaz indirimleri başladı. Ben de Rust oyununu satın almayı düşünüyorum indirimdeyken. Acaba sistemim oyunu oynatırmı. Oynatırsa 720 de kaç FPS alırım. Şimdiden teşekkürler.
İ3 3240 CPU
ASUS GTX 550 Ti OC ekran kartı
8 GB DDR3 RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Rust, optimizasyon konusunda bir tık geride bir oyun, açarsınız ama en fazla 35fps değerine çıkarsınız (tahmini olarak). Bu değerde stabil olmaz, zaten oyunu 1050ti ile zor oynuyorlar.

Sizce almalı mıyım oyunu? Çok tereddütte kaldım. Youtube’de izlediğim videolarda akıcı oynuyorlardı. Sadece ekran kartında mı problem? Diğer bileşenler kurtarır mı? GTX 550 Ti ile oynayan varsa belirtirse deneyimini sevinirim.

Ben HD 4000 ile çok düşük çözünürlük ile oynadım bence bir dene. Çok güzel oyun çünkü oynanmaz ise iade edersin.

Ben HD 4000 ile çok düşük çözünürlük ile oynadım bence bir dene. Çok güzel oyun çünkü oynanmaz ise iade edersin.
Hocam senin diğer bileşenlerin neydi? Beni daha çok RAM korkutuyor oyun çok istiyormuş araştırdığım kadarıyla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…