Rust pencereli kapı için 82 TL değer mi?

Ozi01

Decapat
Daha fazla  
Rust'ı dün aldım ve çok eğlenmeye başladım böyle bir 2-3 k saat yaparım gibi geliyor pencereli bir kapı var mağazada gördüm 82 TL'ye değer mi gerçekten? Eğer değer ise ne yararları var? Arkadaşalrıma sordum almaya gerek yok dedi. Sizce değer mi?
1656149088390.png

O para o kapıya değmez hem evin içini de gösteriyor adamlara evin içinden info alıyor onun yerine Arctic pack alınabilir ama pahalı ben rahat 3-4K saat oynarım diyorsanız alınabilir.

1656176447549.png

O para o kapıya değmez hem evin içini de gösteriyor adamlara evin içinden info alıyor onun yerine Arctic pack alınabilir ama pahalı ben rahat 3-4K saat oynarım diyorsanız alınabilir.

Eki Görüntüle 1431466

Hocam o çok pahalı ama 3 skin beğendim toplam 60 TL SS atayım yani 62 TL'ye falan geliyor bu kıyafetler nasıl giyiliyor ve hepsi sınırsız mı?

1656190908039.png

1656190922291.png

1656190937910.png

Hocam o çok pahalı ama 3 skin beğendim toplam 60 TL SS atayım yani 62 TL'ye falan geliyor bu kıyafetler nasıl giyiliyor ve hepsi sınırsız mı?

Eki Görüntüle 1431797

Eki Görüntüle 1431798

Eki Görüntüle 1431799
hoodie ve pantolon work 2 de craftlanıyordu sanırsam çuval veya deri eşyalarda olmaz work2 de craftlarken skinleri seçerek craftlar veya envanterinizdekileri tezgahta skinleyerek kullanabilirsiniz silah da aynı şekilde ve evet sınırsızlar

Hoodie ve pantolon work 2 de craftlanıyordu sanırsam çuval veya deri eşyalarda olmaz work2 de craftlarken skinleri seçerek craftlar veya envanterinizdekileri tezgahta skinleyerek kullanabilirsiniz silah da aynı şekilde ve evet sınırsızlar

Work 2 derken şu bildğimiz öğrenme masası 2 mi? Ve önerebileceğiniz ucuz ve güzel kozmetikler var mıdır? Yani en fazla toplam 175 TL olsun (değer mi o kadar bir de) Veya 100 TL

Work 2 derken şu bildğimiz öğrenme masası 2 mi? Ve önerebileceğiniz ucuz ve güzel kozmetikler var mıdır? Yani en fazla toplam 175 TL olsun (değer mi o kadar bir de) Veya 100 TL
evet , güncel skinleri bilmiyorum ama eskiden çok oynadığım zamanlarda hq set için EVİL SNOWMAN , bi tık altı olan set sanırım kahvekutusu kask ve yol tabelası göğüslük için APOCALYPTİC , yol levhası etek için PLAYERMAKER , hq set ve kemer uyumlu oluyor pantolon ve hoodie için de beyaz temalı PLAYERMAKER tarzı bi set çok uyumlu olabilir yine de youtubeden kombin videolarına bakabilirsiniz

Geri
Yukarı