Rust satın alınan eşyalar nasıl giyilir?

Kutmoon

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Rust'ta yeniyim, dün hoodie ve pantolon aldım ancak nasıl giyiceğimi kullanacağımı bilmiyorum sunucuya girince hoodie yapamıyorum nereden bulacağım bunları yardımcı olabilir misiniz?

Oyuna girdikten sonra Tab tuşuna basarak craft menüsünü açabilirsiniz. Ardından satın aldığınız kıyafeti bulun kıyafetin üzerine tıklayınca sağ tarafta kullanabileceğiniz skinler gözükür. İstediğiniz skine bir kez tıklayın ve ardından ürünü üretin. Tabii o ürün için gerekli malzemeleriniz varsa yapabilirsiniz.

Oyuna girdikten sonra Tab tuşuna basarak craft menüsünü açabilirsiniz. Ardından satın aldığınız kıyafeti bulun kıyafetin üzerine tıklayınca sağ tarafta kullanabileceğiniz skinler gözükür. İstediğiniz skine bir kez tıklayın ve ardından ürünü üretin. Tabii o ürün için gerekli malzemeleriniz varsa yapabilirsiniz.

Oyuna girdim rastgele bir official sunucuya da girdim ama hiçbir şekilde craft bölümünde kendi skinlerimi göremedim. Oyunun envanter kısmına gözüküyor ama bir sunucuya girince göremiyorum neden?

Hocam aldığınız ürünün kendisini görmezsiniz zaten. Aldığınız ürünün normal görüntüsünü tıklarsınız sağ tarafta sizin skin gözükür. Onu seçip ürünü craftlarsınız.

Hocam aldığınız ürünün kendisini görmezsiniz zaten. Aldığınız ürünün normal görüntüsünü tıklarsınız sağ tarafta sizin skin gözükür. Onu seçip ürünü craftlarsınız.

Hocam bee cosplay hoodie ve bee cosplay pants aldım ancak bunları craftlayamıyorum yani hoodie yi craft edemiyorum ya da pantolonu, craft edilebilenlerden hiçbirisi benimkilerle aynı şeyler değil anlayamadım.

Hocam her ürünün craft edilebilmesi için malzemelere ihtiyacı var. Hoodie craf edebilmeniz için yanlış hatırlamıyorsam 40 kumaşa ve 1 dikiş setine ihtiyacınız var. Bu malzemeler sizde olduğu zaman 2. seviye tezgahın yanına gidip orada craft yapmayı deneyin.
Rust'ta çoğu ürün belirli seviye bir tçalışma tezgahının yanında craft yapılabiliyor.

Hocam her ürünün craft edilebilmesi için malzemelere ihtiyacı var. Hoodie craf edebilmeniz için yanlış hatırlamıyorsam 40 kumaşa ve 1 dikiş setine ihtiyacınız var. Bu malzemeler sizde olduğu zaman 2. seviye tezgahın yanına gidip orada craft yapmayı deneyin.

Peki pantolon nasıl üretebilirim hocam.

Peki pantolon nasıl üretebilirim hocam.

Pantalon 40 kumaş, 1 dikiş seti ve 1. seviye tezgah istiyor diye hatırlıyorum.

Bu siteden bakabilirsiniz bu arada.

Geri
Yukarı