Rust Sebepsiz Ban

Dishonorx

Decapat
Daha fazla  
Geçen gün oyunu aldım ve oynamam yarım saat sürmeden Game banned hatası aldım. Arkada hiçbir 3. Parti yazılım uygulaması açık değildi ve bilgisayarda hileyle ilgili bir program dahi yoktu zaten format attırmıştım. Hesapta hiç hile kullanılmadı. İletişime geçsem açılır mı?

Mousenin modeli nedir?
Logitech g serisi
Durduk yere ban yemezsin. Macro script vs bir şey kullanmış olman lazım. Faren Bloody mi?
Hayır değil ama bilgisayarı satın almadan önce kullanan kişi rusttan macrodan ban yediğini söyledi
Geçen gün oyunu aldım ve oynamam yarım saat sürmeden Game banned hatası aldım. Arkada hiçbir 3. Parti yazılım uygulaması açık değildi ve bilgisayarda hileyle ilgili bir program dahi yoktu zaten format attırmıştım. Hesapta hiç hile kullanılmadı. İletişime geçsem açılır mı?
hatırladığım kadarıyla ayrı olarak csgoda vac ban yemiştim skin changerdan sonrasında format attım ve aynı hesaba rust satın alıp yükledim bunuda belirteyim

Son düzenleme:
Logitech G serisi.

Hayır değil ama bilgisayarı satın almadan önce kullanan kişi Rust'tan macrodan ban yediğini söyledi.

Hatırladığım kadarıyla ayrı olarak CS:GO'da VAC ban yemiştim skin changerdan sonrasında format attım ve aynı hesaba Rust satın alıp yükledim bunu da belirteyim.

Büyük ihtimalle anakart banı yemişsinizdir. Satın aldığınız kişi önceden macro açtığı için.

Geri
Yukarı