Rust Solo 2X Vanilla Sunucu Tavsiyesi

Ali Berker

Centipat
Yer
İzmir, Güzelbahçe
Daha fazla  
Merhaba, Rust'a yeni başladım. 100 saatim var daha. Aimim falan iyi denemez sadece çok kolsuzsa karşımdaki alabiliyorum. Bildiğiniz güzel insanların çok tryhard olmadığı, 150-250 kişilik 2X server var mı? Ya da başta söylediklerime göre önerebileceğiniz herhangi server.

Son düzenleyen: Moderatör:
Official olarak geçmeyen 2x sunucularda maksimum 2 gün takılacağına(Çünkü sunucu oyuncu sayısı çok hızlı düşüyor.) 5x-10x sunuculara girip oyunu daha hızlı öğrenmeye çalışman senin için daha faydalı olur. Hem daha çok silahla oynarsın. Hem rakiplerin aşırı zorlayıcı olmaz. Hem de bolca eşyan olacağı için çoğu şeyi deneyimlersin.

Merhaba, Rust'a yeni başladım. 100 saatim var daha. Aimim falan iyi denemez sadece çok kolsuzsa karşımdaki alabiliyorum. Bildiğiniz güzel insanların çok tryhard olmadığı, 150-250 kişilik 2X server var mı? Ya da başta söylediklerime göre önerebileceğiniz herhangi server.

Türk sunucularından uzak dur hepsinde admin yardımı var ne kadar inkar etseler de var. 2X sunucular genelde haftalık oluyor onlar solo için zor olabilir bana kalırsa en iyisi normal 100 150 kişilik official gir 1 ay da rahat solo da olsan kasarsın ama solo olarak kesinlikle bu oyunda her zaman çok zorlanırsın karşına en az 2 en çok 5 6 kişi gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı