Rust sunucuya geç bağlanıyor

LucifeRMorningS

Femtopat
Rust serverlara en az 40 dakika da bağlanıyorum. Bazen 1 saat sürüyor. Nedenini hiçbir yerde bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem özelliklerim.
Ekran kartı: MSI Armor RX 580 8 GB.
İşlemci: Ryzen 5 2600.
RAM: Corsair veagance 8 GB.
Depolama: 1 TB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:

tacohub

Hectopat
Yer
İzmir
Rust HDD ve SSD'nin önemli olduğu bir oyun fakat 40 dakika ile 1 saat normal süreler değil. Sanırım sorun internetiniz ile ilgili, mümkünse internete kablolu şeklilde bağlanın ve hız sonuçlarınızı paylaşın.

KS
LucifeRMorningS

LucifeRMorningS

Femtopat
40 Mb indirme 6 Upload Sabah ss olarakta paylaşabilirim.
Rust HDD ve SSD'nin önemli olduğu bir oyun fakat 40 dakika ile 1 saat normal süreler değil. Sanırım sorun internetiniz ile ilgili, mümkünse internete kablolu şeklilde bağlanın ve hız sonuçlarınızı paylaşın.

Kabloyla bağlı 40 MB indirme 6 upload sabah SS olarak da atabilirim isterseniz.

tacohub

Hectopat
Yer
İzmir
Önerim farklı bir sunucuda denemeniz ve mümkünse oyunun dosyalarını doğrulamanız olacak. Ama dediğim gibi HDD kullansanız bile bu kadar uzun olmaması gerekiyor.

07alone07

Kilopat
Makaleler
1
Kuzenimle neredeyse aynı sisteme sahibiz fakat ben SSD o da HDD kullanıyor. Ben Rust'a en fazla 3 dakika da bağlanırken onun bağlanması 15-20 dakikayı buluyordu. Yalnız sizin bahsettiğiniz değerler HDD kullanımında bile oldukça fazla gözüküyor. En son çare olarak temiz bir format atmayı deneyebilirsiniz.

Yukarı