Rust takım arkadaşı aranır

Emirhan5775

Hectopat
Yer
sinop
Daha fazla  
Bizim 4 kişilik bir takımımız var. 8 kişiye kadar oyuncu arıyoruz. Offical serverlarda oynuyoruz güzel arkadaş canlısı, egosuz, düzgünce oyun oynayan, ölünce sinirlenmeyen olgun kişileri takımımıza davet ediyoruz. Oynama saatlerimiz ortlama 500 üstü. Oyunu bilen bu saatlere yakın düzgünce oynayabilen kişileri takımımıza bekliyoruz.

Bulacağınızı sanmam. Kriterleri genişletin. 500 saat üstü oynayan aramaktansa yeni başlayan oyuncu bulup öğretip geliştirmenizi tavsiye ederim. Aksi takdirde 4 kişi oynamaya devam edersiniz.

Bulacağınızı sanmam. Kriterleri genişletin. 500 saat üstü oynayan aramaktansa yeni başlayan oyuncu bulup öğretip geliştirmenizi tavsiye ederim. Aksi takdirde 4 kişi oynamaya devam edersiniz.
Bu oyunu 500 saatten az oynayan kişi zaten oyunu bilmiyordur. Official serverlar da oynuyorlarmış. Yeni bir oyuncu ok yay tutamaz neden duyar kasıyorsun ki?
Ben gelmek isterim 780 saatim var.

Bu oyunu 500 saatten az oynayan kişi zaten oyunu bilmiyordur. Official serverlar da oynuyorlarmış. Yeni bir oyuncu ok yay tutamaz neden duyar kasıyorsun ki?
Konuya cevap gelmemiş. Ben de bu yüzden daha rahat bulması için kriterleri genişletmesini tavsiye ettim duyar kasmıyorum zaten Rust'tan pek anladığım da söylenemez sadece yardımcı olmaya çalışıyorum siz de yardım etmeyecekseniz insanları iftiralayan şeyler yazmayın.

Konuya cevap gelmemiş. Ben de bu yüzden daha rahat bulması için kriterleri genişletmesini tavsiye ettim duyar kasmıyorum zaten Rust'tan pek anladığım da söylenemez sadece yardımcı olmaya çalışıyorum siz de yardım etmeyecekseniz insanları iftiralayan şeyler yazmayın.
40 dakika olmuş konu açılalı. Gördüğünüz gibi ben yazdım önyargılı olan sizsiniz. Rust hakkında da bir bilginiz yokmuş zaten. Yavaş ve sessiz bir şekilde sayfadan çıkış yapın. Güle güle.

Geri
Yukarı