Rust Waiting for Background Video ekranı

İşletim sistemi
Windows 10

tugr_A

Centipat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlarımla zamanında indirimdeyken Rust almıştık ama oynama fırsatım olmamıştı. Şimdi oyuna girerken yükleme ekranında takılı kalıyor.

resim_2021-11-16_184025.png

Bu ekranda kalıyor ve oyun açılmıyor. Sistemimin belirtilen minimum gereksinimlere yetmediğini biliyorum ama bu ekrana kadar gelebiliyorsa açılabileceğini düşünüyorum. Birkaç yabancı foruma baktım ama sanırım tam bir çözümü yok. Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Sistemim şöyle.

cpuveram.png

resim_2021-11-16_184934.png

Hocam bu sistemle 30 fps bile alamazsınız en düşük ayarlarda ama yinede siz bilirsiniz. Sorunun çözümüne gelecek olursa rust için ssd şart desek yalan olmaz eğer hdd ile giriyorsanız ondan kaynaklı oalbilir benim eski laptobumda açmak için 2 saat beklemiştim2 saatin sonunda açılmıştı.

Hocam bu sistemle 30 fps bile alamazsınız en düşük ayarlarda ama yinede siz bilirsiniz. Sorunun çözümüne gelecek olursa rust için ssd şart desek yalan olmaz eğer hdd ile giriyorsanız ondan kaynaklı oalbilir benim eski laptobumda açmak için 2 saat beklemiştim2 saatin sonunda açılmıştı.
Evet hocam hdd ile giriş yapıyorum. Fps in 30 veya daha üstü olmasını beklemiyorum zaten onu geçtim belki 15-20 fps bile alamayacağım ama denemek istiyorum. Teşekkürler hocam biraz daha açık tutacağım oyunu olmazsa sağlık olsun yapacak bişey yok. İyi akşamlar hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı