Rustclient.exe hatası alıyorum

İşletim sistemi
Windows 8.1

Cumali Adnsprlu

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, önceleri oyunda bir sorun yaşamıyordum, ancak uzun bir aradan sonra girmeyi denediğimde, oyunun hata verdiğini gördüm. Önceleri de hata verirdi ancak bu kadar değil oyuna giremiyorum. Nadiren oyuna girse bile yükleme ekranında kalıyor ve sunucuya bağlanmıyor. Her yolu gerçekten denedim. Dosya doğrulama, "easycheat" onarma, oyunu silip tekrar yükledim. vb. birçok şeyi denedim. Format atmak aklımdan geliyor yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum teşekkürler.

Hata raporum: Logfile.rar dosyasını indir - download

Son düzenleyen: Moderatör:
C:\Windows\System32\xinput1_3.dll
Bunu silin ve bunu kurun.
d3d12.dll Bu dosyayı nasıl sildiniz? Sisteminizi tam olarak belirtin. Windows güncel mi? Windows 10 başlangıç onarmayı deneyin.

d3d12.dll Bu dosyayı nasıl sildiniz? Sisteminizi tam olarak belirtin. Windows güncel mi? Windows 10 başlangıç onarmayı deneyin.

Şöyle, windows 8.1 pro kullanıyorum ve windows güncellemesini yaptım şuan için güncel.

Ayrıca "d3d12.dll" dosyasını internetten sistemime uyumlu olanını indirip "system32" dizisine geri yükledim.
@Emre C , kardeşim söylediklerini harfi ile yerine getirdim sorunsuz oyuna hızlıca girdi. Gerçekten çok ama çok teşekkür ederim. Format atmayı düşünüyordum gerçekten minnetarım ya 😊

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı